MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 eurovizion 2008 ,cila keng u pelqeu me teper?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: eurovizion 2008 ,cila keng u pelqeu me teper?   Sun Jun 08, 2008 6:23 pm

cila kenge ju ka pelqyer me teper nga eurovizioni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: eurovizion 2008 ,cila keng u pelqeu me teper?   Mon Jun 09, 2008 6:23 pm

me thene te drejten nuk i kam degjuar te gjitha . Ama di te them qe Shqiperia u paraqit mjaft mire dhe kenga Oltes ishte goxha e bukur per mos te folur per vete Olten pastaj e per zerin e saj te mrekullueshem Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
eurovizion 2008 ,cila keng u pelqeu me teper?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Fadil Demaku: Demokracia primitive kosovare; O loptė e mia ma t'mirat n'katun
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Bota muzikore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs