MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zbulohet njė bazė falsifikime dokumentesh!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Zbulohet njė bazė falsifikime dokumentesh!   Sun Jun 08, 2008 12:49 pm

TIRANĖ- Falsifikonte dokumenta prej kohėsh, ėshtė kapur sot me 70 vula institucionesh dhe ambasadash.
Policia ka arrestuar nė flagrancė Bashkim Sejdinin nė zonėn nė afėrsi tė ‘Oxhakut”, nė Tiranė. Pas tre javesh hetime Policia ka zbulurar njė bazė tė falsifikimeve tė dokumentacionit nė Tiranė. Deri tani nė prangat e policisė ka rėnė vetėm njė person. Hetimet mbi kėtė ēėshtje kishin nisur qė prej tre javėsh. Bashkim Sejdinit i janė skuestruar mbi 70 vula institucionesh dhe ambasadash tė huaja me tė cilėn ai kryente shėrbimet pėr ‘klientėt’ e tij. Deri tani nuk bėhet e ditur nėse ishin tė pėrfshirė edhe persona tė tjerė nė falsifikime apo se si Sejdini kishte arritur tė kishte nė dorė vula institucionesh. Megjithatė Policia bėn tė ditur se aiėshtė kapur nė flagrancė ndėrsa ishte duke falsifikuar dokumenta pėr llogari tė dikujt, emri i tė cilit nuk bėhet i ditur.

gazeta shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Zbulohet njė bazė falsifikime dokumentesh!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E pabesueshme - nė Greqi gjendet skeleti i Gjigantit?
» Gjon Neēaj: Zbulohet pasaporta e Bajram Currit
» Nako Spiru, zbulohet dėshmitari qė pa skenėn e vrasjes sė ish-ministrit
» Aksidenti i Xhorxh Majkėll, zbulohet makina luksoze e shkatėrruar
» Zbulohet pjesė e arkivit tė Bajram Currit gjatė emigracionit nė Vienė nė periudhėn 1918-1919

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog