MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 me ke jetoni momentalisht?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: me ke jetoni momentalisht?   Sat Jun 07, 2008 1:58 am

Ku jetoni dhe me ke jetoni? Nqs jeni akoma me prinderit a keni vllezer ose motra te tjere??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Sat Jun 07, 2008 7:12 am

kam mor pashaport diplomatike na famija qe kur isha 14 vjec...jetoj me dy shok nga kkuksi tek shpija..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Sat Jun 07, 2008 8:43 pm

momentalisht me 1 shoqen time (si nuk mu nda e sju ndava njehere)eshte si flori e prshendes shum se tani po me ben per te ngren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Sat Jun 07, 2008 9:34 pm

Sara shkruajti:
momentalisht me 1 shoqen time (si nuk mu nda e sju ndava njehere)eshte si flori e prshendes shum se tani po me ben per te ngren.


po shoqe dmth?? me pantallona??? Very Happy Very Happy Very Happy . lum si ti si te trajtoka ajo shoqa se per te ngrene as "shoku" sta ben sot. dhe un kam kohe qe jam shkeputur nga familja ,per arsye shkolle normal ,dhe jetoj me shoqe(goca te mira shyqyr zotit) dhe ndihem shume mire edhe pse jeta familjare me mungon por i ka jeta keto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Sat Jun 07, 2008 11:56 pm

hmmm familja ime jeton me mua e une me ata Laughing Laughing

tani qe mbarova shkollen hmmm do jetoj prap me familjen sndahem dot deri sa te krijoj nji familje timen dmth qe te jem zot shpie si jam tani lol!


Era qa do met bo per me ngrene Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Sun Jun 08, 2008 12:26 am

Tallava! shkruajti:
hmmm familja ime jeton me mua e une me ata Laughing Laughing

tani qe mbarova shkollen hmmm do jetoj prap me familjen sndahem dot deri sa te krijoj nji familje timen dmth qe te jem zot shpie si jam tani lol!


Era qa do met bo per me ngrene Smilete kam zili qe je me familjen akoma Very Happy Very Happy


(ti je akoma ne familje, ku di te gatuash ti???..spres nga ty jo se mgel pa ngrene pastaj Very Happy Very Happy )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Sun Jun 08, 2008 12:41 am

hmm thash familja ime jeton me mua dhe une me ta Razz

me vej ne sprove tongue

me thuaj ndonje gje qe do met pregadit ene ta thom se si bohet ama te mos jet ndonji nga ato restorantet ku di une me luksose ose naj gje qe nuk pregadisim ne shqiptaret perndryshe gjitha gjerat qe behen ne shpit shqiptare di mi bo Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Sun Jun 08, 2008 2:23 pm

UNE JETOJ QE PREJ 3 JAVESH ME CUNIN E XHAJES , SA KA ARDH NE FINLAND.....................
DERI TANI KISHA JETU VETEM..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Mon Jun 09, 2008 5:02 am

ej ti siper si te siguroj dhe une nji vize per finland Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Mon Jun 09, 2008 6:02 pm

Tallava! shkruajti:
ej ti siper si te siguroj dhe une nji vize per finland Laughing

hap nje teme "kerkoj viza falas" Laughing

une me familjen akoma Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Tue Jun 10, 2008 4:46 pm

Nuk e dua falas moj du me ble Laughing gjonat e falme ste japin drite Laughing

ala me familjen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Tue Jun 10, 2008 4:50 pm

une jetoj nen shoqerine e shokeve edhe shoqeve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Zeni
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 15
Join date : 08/05/2008
Age : 31

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Tue Jun 10, 2008 5:02 pm

kurse un jetoj ne palltin ku jeton niku .nja 4 kat me poshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Zeni
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 15
Join date : 08/05/2008
Age : 31

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Tue Jun 10, 2008 5:04 pm

venndodhja genova itali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Tue Jun 10, 2008 6:44 pm

Tallava! shkruajti:
ej ti siper si te siguroj dhe une nji vize per finland Laughing
''

4 MIJE EURO.......I SHKOI KTIT KUSHERINIT TIM..................

TI PRIT SA TE HYM NE EVROP E DEL PA VIZE.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Tue Jun 10, 2008 9:54 pm

me nji fjale i bie prit gomar te mbij bar Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Tue Jun 10, 2008 10:44 pm

hmm per finlande paguaj 4 mije e 10 euro Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Tue Jun 10, 2008 10:49 pm

goca_babit shkruajti:
me nji fjale i bie prit gomar te mbij bar Laughing Laughing

po shkova une do te te marr ne ty me vete Laughing


ups pastaj do jetoj me kte gocen
Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   Wed Jun 11, 2008 4:18 pm

Une kam jetuar me sh. persona, por shume pak me familjen. Fatkeqesi e madhe, me hidherohet zemra kur mendoj se cdo vit qe kalon njerezit mplaket me shume.

Ah, sikur te jetoja eshe une me ate shoqen e Sares qe ben per te ngrene.

PASKE PATUR FATIN E DYNJAS O CIKE!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: me ke jetoni momentalisht?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me ke jetoni momentalisht?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog