MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sa te kenaqur nga rroga?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: sa te kenaqur nga rroga?   Sat Jun 07, 2008 1:54 am

Sa te kenaqur jeni nga rroga qe merni dhe a mendoni se meritoni me teper??? Po per oret e punes shtese c'mendim keni? duhet te paguhen oret shtese?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: sa te kenaqur nga rroga?   Sat Jun 07, 2008 2:19 am

Une drejt me then s'punoj . por persa i perket punes do thosha se oret shtes duhet te paguhen me shume se oret normale!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: sa te kenaqur nga rroga?   Sat Jun 07, 2008 7:19 am

Per momentin si student qe jam per deri sa rroga i mbulon shpenzimet e mija...jam i knaqur edhe pse e di qe tek njera nga punet qe jam meritoj me shum...por prap tek puna dyt meritoj me pak..kshuqe tek mu jane balancuar gjojnat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: sa te kenaqur nga rroga?   Sat Jun 07, 2008 2:02 pm

une kesaj radhe e them me plot goje qe jam e kenaqur nga rroga ime. Tek puna ku isha me perpara nuk paguhesha aq sa duhet .
Me vjen gjynah per oret shtese qe jashte shtetit oret shtese jane shume here me te medhaja se rroga kurse ne Shqiperi ora shtese nuk njihet fare . dhe shqiptari shkrete nga frika mos humbet punen pranon se s'ka ca ben tjeter
Mad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: sa te kenaqur nga rroga?   Sat Jun 07, 2008 5:37 pm

Hmmm Laughing

paj hmmm spo di spo di ja te vij fundi muajit Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: sa te kenaqur nga rroga?   Sun Jun 08, 2008 2:29 pm

NGA RROGA??????+GJYNOF ME U QA.MIR JO KEQ Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: sa te kenaqur nga rroga?   Thu Aug 28, 2008 5:33 pm

Shume e kenaqur, sepse deri tani nuk kam "firmosur" ndonjehere... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa te kenaqur nga rroga?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa te kenaqur nga rroga?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Problematika shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblog