MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 njohja juaj me njeriun e jetes suaj !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: njohja juaj me njeriun e jetes suaj !   Sat Jun 07, 2008 1:51 am

ne qofte se keni deshire mund te na tregoni dhe neve nje nga pjeset me te bukura te jetes suaj, e cila eshte NJOHJA. si , kur dhe ku jeni njohur me njeriun e jetes suaj ose me te dashuren/rin e momentit. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: njohja juaj me njeriun e jetes suaj !   Sat Jun 07, 2008 7:23 am

Me grun e ardhshme jam njoft para ja 5 vjetesh ishim shok edhe u bom te dashur e ime ja kalojm mire edhe pse jemi nji ne shqipri e tjri ne malajzi.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
 
njohja juaj me njeriun e jetes suaj !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hasan Qyqalla:NJOHJA ME ELIN NGA ĒAMĖRIA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog