MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vlorė, zbulohet rasti i rrallė me 26 gishta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Vlorė, zbulohet rasti i rrallė me 26 gishta   Fri Jun 06, 2008 2:17 pm

• VLORE - Nėse nuk tė tregon vetė duart apo kėmbėt, nė pamje tė parė Gentian Mehmeti, 23-vjeēari nga Picari i Vlorės nuk ka asnjė ndryshim nga tė rinjtė e zakonshėm tė moshės sė tij

Por, ama ndryshe nga tė tjerėt, atė e ndajnė jo pak, por plot 6 gishta mė tepėr. Nė secilėn dorė ka 7 gishtėrinj, ndėrsa nė kėmbė nga 6. Ndonėse cilėsohet njė rast i rrallė, Gentiani nuk e ndjen veten tė veēantė. Gjithēka e kryen pa problem dhe punėt e ndryshme i realizon pa vėshtirėsi, qoftė dhe duke lidhur lidhėset e kėpucėve. I riu tregon se fillimisht ka dashur t'i operojė pėr tė pasur tė njėjtėn formė si shokėt e tij, por ka ndėrruar mendje, pėrderisa ėshtė krijuar kėshtu.


Fakti qė keni kėtė ndryshim fizik ju ka krijuar problem nė marrėdhėnie me tė tjerėt?
Jo aspak, askush nuk mė ka ofenduar dhe unė s'jam ndier asnjėherė keq.
Shtatė gishta nė njė dorė ju pengojnė pėr tė kryer punė tė ndryshme?
Unė bėj ēdo lloj pune, madje dy gishtat tepėr ndonjėherė mė kanė ndihmuar nė punėt e pėrditshme nė fshat, madje i jap makinės pėr mrekulli. Ashtu si dhe gishtat e kėmbės nuk mė kanė krijuar asnjėherė problem, qoftė pėr kėpucė apo atlete.


Keni dashur ndonjėherė t'i operoni gishtat e tepėrt?
Po, para dy vitesh pėr efekt estetik vendosa t'i heq gishta e duarve dhe tė kėmbėve nė spitalin e Tiranės, madje u shtrova, por duke bėrė bisedė me njė pacient aty, ai mė tha se pėrderisa ishte dhuratė e Zotit nuk kisha pse i hiqja. Mu kthye mendja dhe i thashė doktorit qė nuk do t'i hiqja dhe kėshtu u riktheva nė fshatin tim. Dhe sot atė mendoj, se pėrderisa ėshtė dhuratė e Zotit do i mbaj.


Keni pasur probleme tė tjera nė fizikun tuaj?
Po, para shumė vitesh kam bėrė njė operacion nė zemėr sepse sipas mjekėve kisha njė vrimė nė zemėr. Pas ndėrhyrjes nuk kam pasur asnjė shqetėsim tjetėr

Gazeta Panorama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Vlorė, zbulohet rasti i rrallė me 26 gishta   Fri Jun 06, 2008 4:43 pm

mendoja se vetem ne elbasan ndodhshin keto gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Vlorė, zbulohet rasti i rrallė me 26 gishta   Sat Jun 07, 2008 7:28 am

Nejri me 6 gishta kisha par por me 6 me teper hera e pare qe po e nigjoj...Nejse Zoti bo mrekullira ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Vlorė, zbulohet rasti i rrallė me 26 gishta   Sat Jun 07, 2008 2:12 pm

une ca video kam pare ne youtube dhe o zooot sa frike> ne origjinal kshu s'kam pare ndonjeher. Dhe me vjen vertet keq per keta njerez. po mire thone zoti sti jep te gjitha te mirat Rolling Eyes

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Vlorė, zbulohet rasti i rrallė me 26 gishta   Sat Jun 07, 2008 3:50 pm

Kam pare njehere nje vajz qe kisht dy gishtrinje ne cdo dore , sepse keshtu kishte dashur zoti , po doja te thosha se edhe pse me dy geshtrinje arrinte te bente ēdo lloj pune qe mund ti dilte , njolloj si nje normal .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vlorė, zbulohet rasti i rrallė me 26 gishta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vlorė, zbulohet rasti i rrallė me 26 gishta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E pabesueshme - nė Greqi gjendet skeleti i Gjigantit?
» RASTI I HELMIMEVE
» Gjon Neēaj: Zbulohet pasaporta e Bajram Currit
» Dr. Sali Berisha:Pavarėsia e Vlorės dhe shteti modern i Matit
» AJET NURO.Vizitė nė Vlorėn nacionaliste

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Gjeagjeza dhe kuriozitete-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs