MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vrau berberin pėr njė celular, nė gjyq prostituta dhe endacaku

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Vrau berberin pėr njė celular, nė gjyq prostituta dhe endacaku   Fri Jun 06, 2008 2:11 pm

• TIRANE - Njė endacak dhe njė prostitutė kanė pėrfunduar nė gjykatė nėn akuzėn e "vjedhjes me pasojė vdekjen", vepėr penale kryer ndaj berberit durrsak, Gėzim Shullani, mė tre mars tė kėtij viti.

Dosja nė ngarkim tė Petrit Lazaj dhe Albana Zenelaj iu nėnshtrua dje procedurave tė shortit elektronik nė Gjykatėn e Tiranės ku u pėrzgjodh trupi gjykues qė do e shqyrtojė atė. Sipas prokurorisė, ngjarja ka ndodhur natėn e dy marsit tė kėtij viti, nė rrugicėn pas godinės sė vjetėr tė ish-ambasadės jugosllave nė Rrugėn e Durrėsit, ndėrsa banorėt e lagjes kishin gjetur nė mėngjes njė person tė vdekur dhe pranė tij njė pellg gjaku qė i kishte rrjedhur nėpėrmjet njė plage nė kokė. Pas kryerjes sė hetimeve paraprake ka rezultuar se viktima ishte qėlluar me send tė fortė, ēka i kishte sjellė vdekjen e menjėhershme. Pas kėsaj policia nis hetimin dhe zbardh tė gjithė ngjarjen. Sipas prokurorisė, Albana Zenelaj, e cila shfrytėzohej si prostitutė nga endacaku Lazaj, e josh viktimėn duke i ofruar seks pėr 10 mijė lekė tė vjetra. Ajo i kėrkon atij tė kalojnė nė rrugicėn pas godinės, ndėrsa bashkėpunėtori i saj po qėndronte i fshehur e qėllon me hekur nė kokė. Pasi sigurohen pėr vdekjen, Zenelaj dhe Lazaj i rrėmbejnė viktimės njė shumė parash qė kishte nė xhep si dhe celularin, tė cilin e shesin 25 mijė lekė tė vjetra nė treg ditėn tjetėr dhe paratė i ndajnė sė bashku. Gjatė hetimit tė ēėshtjes, tė dy personat kanė mbajtur qėndrim pohues ndaj akuzės duke pranuar atė, ndėrsa rrezikojnė dėnime qė mund tė shkojė deri nė burg tė pėrjetshėm


Gazeta Panorama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Vrau berberin pėr njė celular, nė gjyq prostituta dhe endacaku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatos Lubonja: E majta dhe tė pushkatuarit pa gjyq
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Kush e vrau Bajram Currin dhe pse nuk flitet sot pėr tė?
» Shifra tmerruese: 70.000 prostituta shqiptare sot merren me "zejėn" e seksit nė Evropė?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com