MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 "cfare do te behesh kur te rritesh"?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:14 pm

cili eshte profesioni juaj ideal?( edhe pse ajo qe beni per momentin mund te jete krejt ndryshe). ne vertete si do donit ta shihnit veten ne te ardhmen(e shpejte)?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:29 pm

pas 5 viteve e sho veten Ing. of telecomunication dhe normalisht dhe muziken qe e kam si hobi ta vazhdoj pse jo nese do me ngelet kohe natyrisht Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:31 pm

suksese ing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 5:41 pm

po ti qfar pretendime ke era ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 6:15 pm

une akoma se kam vendosur , do ja le kohes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 8:33 pm

une vdes te behem kasape(kirurge)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 9:38 pm

Tallava! shkruajti:
po ti qfar pretendime ke era ???


pretendoj te mbaroj shkollen qe kam nisur( dhe kjo ishalla do me bej ndonje person te mbaj drejtesi) te shofim sa do e mbaj fjalen. ju uroj te gjitheve te beheni ashtu si e keni enderruar .FORCA!!!! affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:52 pm

era shkruajti:
Tallava! shkruajti:
po ti qfar pretendime ke era ???


pretendoj te mbaroj shkollen qe kam nisur( dhe kjo ishalla do me bej ndonje person te mbaj drejtesi) te shofim sa do e mbaj fjalen. ju uroj te gjitheve te beheni ashtu si e keni enderruar .FORCA!!!! affraid affraid affraid

Juriste ???

Ajde ishalla po arrini te gjith synimet e juaja kur kam nevoj te shkoj tek kasapja kur kam nevoj te shkoj tek avokati kur kam nevoj te shkoj tek gjykatsja e kshtu me radhe Smile

e kta kan nevoj per mua me i rregullu linjat nepemjet te cilave jemi te lidhur dhe ne kete forum jemi te lidhur Razz


dheee dheeeeee vdes per makiatot me zemra te favit Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:00 am

po normale se pasi do jesh lodhur duke punuar andej e duke punuar ketej do vish ke favi me pi makiato Laughing
sa per temen une jam rritur e kam punuar ne pune te ndryshme por ne shumicen e puneve kam punuar banakjere gje qe sme pelqen normale Sad . Nuk i dihet me vone ku do na coj fati po ama kam qef te behem menaxhere lokali ne Kosove
Laughing Laughing

_________________
"cfare do te behesh kur te rritesh"? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:01 am

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...L me lot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 6:08 pm

kur te rritem do behem djal shembullor , do respektoj familjen ,shoket, shoqet ,etj. hhhaaa hhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 6:11 pm

NIKO shkruajti:
kur te rritem do behem djal shembullor , do respektoj familjen ,shoket, shoqet ,etj. hhhaaa hhaa


o niko(me fal per injorancen qe kam) po te cili profesion bejne pjese kto pretendimet e tua???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 6:16 pm

te profesioni , kultures , respektit, mirnjohjes, dashuris etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 6:25 pm

NIKO shkruajti:
te profesioni , kultures , respektit, mirnjohjes, dashuris etj.

edhe pse sdo ta thuash troc une ekisha marr vesh por bera vete sikur se kuptoja. ok,suksese pra ne rrugen tende te kultues,respektit,mirnjohjes,dashurise etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 6:43 pm

shume flm era , gjithashtu edhe une te uroj gje te behesh ēfare te doje zemra jote!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
maela
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 18/05/2008

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:06 pm

deshiroj te behem nje economiste e zonja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:16 pm

vazhdo keshtu si e ke nisur maela sepse kam besim se shume shpejt do te realizohet deshira?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:43 pm

hmmmm...cdo gjo do me pleqete te beja vetem me punu per tjeterin jo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:47 pm

ja per kshu cuna ka nevoje Shqiperia Very Happy

_________________
"cfare do te behesh kur te rritesh"? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 10:52 pm

hahahahahahahahahaha cfar do te bej kur te plakem sepse 30 i kam tani haha jam inxhiniere hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ambra.forumattivo.com
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:29 pm

Tash jam 25 vjeqe
Jam rritur tashme
Dhe deshiroj qe te ne te ardhmen te behem nje Gjinekologe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
"cfare do te behesh kur te rritesh"? Empty
MesazhTitulli: Re: "cfare do te behesh kur te rritesh"?   "cfare do te behesh kur te rritesh"? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"cfare do te behesh kur te rritesh"?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions