MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 krenar apo jo?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 10:19 pm

a ndiheni krenar per veten apo per ndonje gje tjeter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 10:20 pm

e di qe do thoni"po kush nuk ndihet krenar per kte" por une jam sh krenare per familjen time. falenderoj zotin qe me ka dhene kte familje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 10:21 pm

une jame shume krenare per veten time!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 10:23 pm

jam krenar qe jam shqiptaré
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 10:25 pm

a dhe lushnjaré!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 10:32 pm

shume krenare per veten time Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 11:20 pm

Jam shume krenar qe zoti me ka fal ne nje familje si kjo qe kam!!!
Jam shume krenar per gjerat qe kan bo familja ime!!!
Jam shume krenar per gjerat qe kam bo une!!!
Jam shume krenar per gjerat qe pretendoj ti bej...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 11:23 pm

shkurt muabetit o tallava je superkrenar. me behet qefi qe ke arritur krenarine ne maximum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 11:27 pm

desha te shtoj dhe diqka Very Happy

Jam shume krenar qe familja ime krenohet me mua!!!Krenarine maksimale do e arrij kur te perfundoj me kto gjerat qe pretendoj ti bej Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 11:31 pm

jam krenare qe kam nje shok krenar Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Wed Jun 04, 2008 11:33 pm

Faviola shkruajti:
jam krenare qe kam nje shok krenar Very Happy

Dhe une jam krenar qe paske nje shok krenar Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Thu Jun 05, 2008 8:03 am

Proud 2 b Peqins...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Thu Jun 05, 2008 2:40 pm

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
Proud 2 b Peqins...


as qe kisha dyshime per kte... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Thu Jun 05, 2008 2:48 pm

jame shume krenare per keta antare qe jane ne linje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Thu Jun 05, 2008 2:50 pm

kurse une jam krenare per nje djale qe mundohet ti ngreje vlerat sado pak qytetit te Lushnjes Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   Thu Jun 05, 2008 2:59 pm

edhe une jam krenare per kte djale qe (edhe pse sjam lushnjare) mundohet te ngreje vlera. Very Happy .kjo karendesi qe ngre vlera pa ska rendesi se kujt...bravoooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: krenar apo jo?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
krenar apo jo?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krenarė qė janė shqiptarė, krenarė qė shėrbejnė nė uniformė tė Zvicrės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com