MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 happy birthday per njerez jashte forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

happy birthday per njerez jashte forumit Empty
MesazhTitulli: happy birthday per njerez jashte forumit   happy birthday per njerez jashte forumit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:44 pm

ktu mund ti uroni njerezit tuaj me te dashur me rastin e ditelindjes se tyre !!!une sot uroj cupen e tezes time me rastin e 30-vjetorit

te behet dhe 100 vjec dhe zoti qofte me te ne cdo hap te jetes se saj dhe 2 yjeve te botes (cunave te saj) pershendetje dhe per burrin e saj normale qe sdo e lem perjashta Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

happy birthday per njerez jashte forumit Empty
MesazhTitulli: Re: happy birthday per njerez jashte forumit   happy birthday per njerez jashte forumit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 7:46 pm

Ja nji urim per qiken e tezes Razz ishalla rritet lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

happy birthday per njerez jashte forumit Empty
MesazhTitulli: Re: happy birthday per njerez jashte forumit   happy birthday per njerez jashte forumit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 7:51 pm

fm bardh,izaura e ka sot
do rritet ca do bej tjeter Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

happy birthday per njerez jashte forumit Empty
MesazhTitulli: Re: happy birthday per njerez jashte forumit   happy birthday per njerez jashte forumit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 8:01 pm

urimet edhe nga une edhe nje 100 te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

happy birthday per njerez jashte forumit Empty
MesazhTitulli: Re: happy birthday per njerez jashte forumit   happy birthday per njerez jashte forumit Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 8:07 pm

faleminderit Niko Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
happy birthday per njerez jashte forumit Empty
MesazhTitulli: Re: happy birthday per njerez jashte forumit   happy birthday per njerez jashte forumit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
happy birthday per njerez jashte forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions