MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 50 vjecaret tradhtojne me shumė, 20 vjecaret mė pak

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: 50 vjecaret tradhtojne me shumė, 20 vjecaret mė pak   Wed Jun 04, 2008 4:16 pm

50 vjecaret janė ata qe tradhtojne me shumė. Njė studim i Insitutit te Studimeve Psikologjike ne Itali ka treguar se personat e kėsaj moshe janė mė pak besniket, ku njė ne dy tradhtojne. Kėtė e kanė konfirmuar edhe 58 perqind e dy mijė grave te intervistuara. Tė njėjtėn perqindje te grave ka pasur eehe njė vėzhgim ne Lancaster. 20 vjecaret janė ata qe tradhtojne mė pak, ku vetėm 1,11 perqind kanė treguar se kanė tradhtuar partnerin. Ne vendin e dytė te klasifikimit renditen 60 vjecaret, 38 perqind e te cileve thonė se nuk ndihen te turperuar pėr njė veprim te tillė. 40 vjecaret renditet ne tretet ne kėtė klasifikim, pasi vetėm 30 perqind e tyre tradhtojne, kurse 30 vjecaret perbejne 20 perqind.

Top channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: 50 vjecaret tradhtojne me shumė, 20 vjecaret mė pak   Wed Jun 11, 2008 6:35 pm

Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: 50 vjecaret tradhtojne me shumė, 20 vjecaret mė pak   Wed Jun 11, 2008 10:14 pm

tallavai punon zbor qe tani vaj halli kur te veje 50 vjec ca do bej Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 50 vjecaret tradhtojne me shumė, 20 vjecaret mė pak   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
50 vjecaret tradhtojne me shumė, 20 vjecaret mė pak
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Gjeagjeza dhe kuriozitete-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com