MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Puthja e pare apo ajo e fundit !

Shko poshtė 

puthja e pare po e fundit
puthja e pare
73%
 73% [ 11 ]
puthja e fundit
27%
 27% [ 4 ]
Totali i votave : 15
 

AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Wed Jun 04, 2008 4:14 pm

Puthja e pare dhe puthja e fundit !!!

desha te di prej jush kur e keni dhene puthjen e pare dhe te fundit gjithashtu
dhe cila mendoni se eshte me e mire puthja e pare apo puthja e fundit Smile ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Thu Jun 05, 2008 8:11 am

Puthjen e pare kur isha 14 vjec...votova per te jo se ka qen nai puthje kushedi por naqe sdishim te shkretet u bom uj djers ne dhjetor... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Thu Jun 05, 2008 1:01 pm

hahahaha sa e forte lol
puthja pare normale me emocioneme frike etj etj
por mua me ka marre malli me shume per puthjen e fundit Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Thu Jun 05, 2008 5:57 pm

hmm puthja e pare lol oshte anej ka parku qytetit lol! lol! me njonen isha ne kl e 7 ose 8 se maj men mire Laughing 14 vjet aty diku kam pas e di si ishte si tu u err ene kap fap ene ja futa lol! lol! gjuhen dmth lol!

o zot qa na kujtoi kjo Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Thu Jun 05, 2008 6:10 pm

Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Thu Jun 05, 2008 6:14 pm

per mua puthja e pare se ajo e fundit si dihet kur mund te jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Thu Jun 05, 2008 6:28 pm

hahaha ne fakt une e kisha llafin puthja e fundit per momentin se puthjen e fundit askush sdo te mund ta komentoje dot sepse askush se di se cila do te jete puthja e fundit e jetes se tij Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Jonida1981
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 16/06/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Tue Jul 01, 2008 4:37 pm

e paraaaaaaaaaaaaa.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Wed Jul 02, 2008 4:14 am

puthja e pare esht mo me emocione......e pare is nice...lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blerjan
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 7
Join date : 09/04/2009
Age : 34
Location : Greece

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Wed May 06, 2009 2:46 pm

Po patjeter Puthja e pare eshte me emocionante,ka shume trac,ndrojtie,ankth etj...Por per Puthjen e Fundit: Nuk do doja te vinte kurre ajo dit!!! 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Sat Aug 29, 2009 10:40 pm

Puthja e pare mendoj sepse ka qene nje puthje me emocione te forta
Puthjen e pare e kam bere ne moshen 16 vjeqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Fri Sep 04, 2009 6:53 pm

E PARE lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
GoldeN
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/03/2009
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   Sat Sep 05, 2009 1:37 am

e para e paharrushme megjithese.... larg meje...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Puthja e pare apo ajo e fundit !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthja e pare apo ajo e fundit !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES?
» Briliana Shaova:Puthja
» Monda Korca: Kafeqejfi-Tregim-Pjesa e Pare-Nga Raimonda Moisiu
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik " shqiptar!"
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com