MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 grupi me i mire shqiptar

Shko poshtė 

grupi me i mire shqiptar?
the dreams
grupi me i mire shqiptar Vote_lcap33%grupi me i mire shqiptar Vote_rcap
 33% [ 1 ]
west side family
grupi me i mire shqiptar Vote_lcap0%grupi me i mire shqiptar Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2 die 4
grupi me i mire shqiptar Vote_lcap0%grupi me i mire shqiptar Vote_rcap
 0% [ 0 ]
burn
grupi me i mire shqiptar Vote_lcap0%grupi me i mire shqiptar Vote_rcap
 0% [ 0 ]
djemte e detit
grupi me i mire shqiptar Vote_lcap0%grupi me i mire shqiptar Vote_rcap
 0% [ 0 ]
etno engjujt
grupi me i mire shqiptar Vote_lcap0%grupi me i mire shqiptar Vote_rcap
 0% [ 0 ]
tingulli 3nt
grupi me i mire shqiptar Vote_lcap0%grupi me i mire shqiptar Vote_rcap
 0% [ 0 ]
produkt 28
grupi me i mire shqiptar Vote_lcap33%grupi me i mire shqiptar Vote_rcap
 33% [ 1 ]
TBA
grupi me i mire shqiptar Vote_lcap33%grupi me i mire shqiptar Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

grupi me i mire shqiptar Empty
MesazhTitulli: grupi me i mire shqiptar   grupi me i mire shqiptar Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 2:18 am

cili nga keto grupe shqipetare ju pelqen me teper?

p.s Elita 5 nuk po e vej se e di qe i merr te gjitha votat Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga Faviola nė Wed Jun 04, 2008 12:24 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

grupi me i mire shqiptar Empty
MesazhTitulli: Re: grupi me i mire shqiptar   grupi me i mire shqiptar Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 8:23 am

voten e paraqita per the dreams me kan pas pelqy si grup...por do deshiroja qe te shtohet edhe grupi TBA se jane te papare...flm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

grupi me i mire shqiptar Empty
MesazhTitulli: Re: grupi me i mire shqiptar   grupi me i mire shqiptar Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 12:25 pm

ok e shtova dhe grupin TBA sado qe nuk ja kam iden kush eshte Rolling Eyes
une ne fakt pike te dobet kam produktin !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

grupi me i mire shqiptar Empty
MesazhTitulli: Re: grupi me i mire shqiptar   grupi me i mire shqiptar Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 12:55 pm

Faviola shkruajti:
ok e shtova dhe grupin TBA sado qe nuk ja kam iden kush eshte Rolling Eyes
une ne fakt pike te dobet kam produktin !!!!

Flm lal...ma mire qe se njef se me thene te drejeten nuk eshte per femrat se i kan kenget te gjitha banale...por mu me pelqejn...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

grupi me i mire shqiptar Empty
MesazhTitulli: Re: grupi me i mire shqiptar   grupi me i mire shqiptar Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 7:03 pm

loooool

The Bloody Alboz Cool TBA ,me i famshmi Katili Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

grupi me i mire shqiptar Empty
MesazhTitulli: Re: grupi me i mire shqiptar   grupi me i mire shqiptar Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:07 am

Tallava! shkruajti:
loooool

The Bloody Alboz Cool TBA ,me i famshmi Katili Laughing

hallall tavalla une gjith diten ato ngjoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

grupi me i mire shqiptar Empty
MesazhTitulli: Re: grupi me i mire shqiptar   grupi me i mire shqiptar Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:47 pm

une dhe i kendoj lol! lol! lol! lol!

ama nuk i degjoj dhe shpesh ngaqe kan shum fjale banale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
grupi me i mire shqiptar Empty
MesazhTitulli: Re: grupi me i mire shqiptar   grupi me i mire shqiptar Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
grupi me i mire shqiptar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Bota muzikore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions