MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kuriozitete mbi fjalen "allah"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Kuriozitete mbi fjalen "allah" Empty
MesazhTitulli: Kuriozitete mbi fjalen "allah"   Kuriozitete mbi fjalen "allah" Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 4:39 pm

Emri "Allah" ne arabisht shkruhet si keshtu ne fund fotoja qe eshte:

Kuriozitete mbi fjalen "allah" 17984d1211008744t-ne_harten_e_botes_shkruan_fjala_allah-allahinhand

Kuriozitete mbi fjalen "allah" 17985d1211009437-ne_harten_e_botes_shkruan_fjala_allah-allahinarabic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Kuriozitete mbi fjalen "allah" Empty
MesazhTitulli: Re: Kuriozitete mbi fjalen "allah"   Kuriozitete mbi fjalen "allah" Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 4:42 pm

ja dhe disa foto te tjera Smile

Kuriozitete mbi fjalen "allah" 17988d1211019057t-ne_harten_e_botes_shkruan_fjala_allah-39969439_lamb300bodyap

Kuriozitete mbi fjalen "allah" 17989d1211019057t-ne_harten_e_botes_shkruan_fjala_allah-f2cwek301646_02

Kuriozitete mbi fjalen "allah" 17990d1211019057t-ne_harten_e_botes_shkruan_fjala_allah-heart

Kuriozitete mbi fjalen "allah" 17991d1211019057t-ne_harten_e_botes_shkruan_fjala_allah-pgallery_telinga


1. Allahu e shkroi emrin tek delja
2. E shkroi tek rete, duke u fshehur pas tyre
3. E shkroi gjithashtu tek nje zemer pa ngjyre, hulumtoni ne foto..
4. Dhe me bindesja, e ka shkruar edhe tek veshi yne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Kuriozitete mbi fjalen "allah" Empty
MesazhTitulli: Re: Kuriozitete mbi fjalen "allah"   Kuriozitete mbi fjalen "allah" Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 8:19 am

Hallall Favi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Sponsored content
Kuriozitete mbi fjalen "allah" Empty
MesazhTitulli: Re: Kuriozitete mbi fjalen "allah"   Kuriozitete mbi fjalen "allah" Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kuriozitete mbi fjalen "allah"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Besimet fetare :: Komuniteti musliman-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions