MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 sms humoristike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 2:00 am

nqs keni apo ju kane derguar sms te bukura mund ti postoni ketu
ose dhe ndonje qe dini psh

BUKURIA

bukuria jote
ne merak me vuri
une te pres ke dera
ti hidhesh nga muri


Edituar pėr herė tė fundit nga Faviola nė Tue Jun 03, 2008 2:51 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 2:06 am

MESAZH NGA NANO

Duke marre parasysh aparencen koherente por si primar temperamentin dritherues ,mentalitetin konvalkant e teper iluminist si dhe duke i vene veshin instiktit human tipik, ne aspektin bioenergjik, vendosa te te them pa pompozitet i paraprire nga disa qendrime stoike , ti qe po i lexon keto sms je idiote tipike Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 2:50 am

krijesa e zotit

zoti krijoi diten,djalli krijoi naten
zoti krijoi parajsen,djalli krijoi ferrin
zoti te krijoi ty... dhe djalli u dhje se qeshuri
Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 12:56 pm

Zoti krijoi boten , nje mrekulli,zoti krijoi detin , nje fantazi,zoti te krijoi edhe ty...
Epo nje gomarllek do e bente dhe ai...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 12:58 pm

Une:Alo shpirti
ajo;po zogu ckemi
une;jam ne spital jam keq
ajo;(e tmerruar) cfare te ndodhi zogu ku je cfare ke
une;kam probleme ne zemer
ajo: (duke qare)cfare problemi zogu
une:me gjeten dicka ne zemer
ajo;cfare
une;doktoret dyshojne se je ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 12:59 pm

Sipas zedhenesit te Ministrise se Rendit, dje ne oret e para te mengjesit u arratis nje majmun nga kopshti zoologjik. Kerkimet vazhdojne.
Mos u merzit e dashur se vetem une e di se ku ndodhesh... sms humoristike Icon_razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 7:03 pm

Dashuria dhe uria
Nje djale i turpshėm nuk po dinte si t’i thoshte njė vajze atė qė ndjente, prandaj vendosi ti shkruante 1 sms: -nuk arrij tė ha mėngjes sepse mendoj pėr ty! -nuk arrij tė ha dreke sepse mendoj pėr ty! -nuk arrij tė ha darkė sepse mendoj pėr ty! -nuk arrij tė fle nė darkė sepse… kam uri...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 1:41 pm

te kam menduar gjith naten dhe arrita ne nji konkluzion.ISHTE ME MIR TE FLIJA!!!
zoti e solli inteligjencen ne toke me ane te shiut,sa keq qe ti e kishe cadren hapur

_________________
sms humoristike Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 1:42 pm

je aq i shemtuar sa kur kalon afer kompjuterit aktivizohet antivirusi.

_________________
sms humoristike Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 1:48 pm

AI: zemer lexoj ne syte e tu qe me do.
AJO: qenke analfabet. hahahaa

_________________
sms humoristike Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 12:23 pm

anetaret e ketij forumi jane Fantastik
Inteligjent
Te bukur
Bujar
Serioz (etj)
Ti lart meje ben mire te nderrosh forum (ne fal o favi po fatkeqesi qe ishe lart meje se vetem ti qe s nderrohesh)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JURGENI
Antar i ri
Antar i ri
JURGENI

Numri i postimeve : 17
Join date : 28/06/2008
Age : 36

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 11:49 pm

Merre embelsisht ne duart e tua
dhe ferkoje . . .
me pas fute ne vrime
dhe nese nuk hyn
lepije pak me gjuhe . . . butesisht
Nuk e kuptoj,
akoma s'ke mesuar te qepesh?!
Meso!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: for female   sms humoristike Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 6:55 pm

A mund nje femer ta bej burrin milioner ?
Po nese ai eshte biliarder:haaaahaaahhaa:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JURGENI
Antar i ri
Antar i ri
JURGENI

Numri i postimeve : 17
Join date : 28/06/2008
Age : 36

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 10:52 pm

NESE SONTE NDJEHESH VETEM
DHE KE FRIK TE SHOHESH ENDRRA...
SHUAJ DRITEN
MBYLLE DEREN
SE TE HYJN MUSHKONJAT BRENDA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JURGENI
Antar i ri
Antar i ri
JURGENI

Numri i postimeve : 17
Join date : 28/06/2008
Age : 36

sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 10:57 pm

ISHIM ULUR TE DY NE BALLKON
UNE PO HAJA BUKE ME GJALPE
TI E HAJE ME GJIZE
ATY VERDALLE KALOI NJE MIZE
UNE HAJA GJALPIN, TI GJIZEN
ISHIM AQ TE DASHURUAR
SA KISHIM NGRENE DHE MIZEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: sms humoristike   sms humoristike Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sms humoristike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Poezi dhe sms Humoristike-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions