MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thashetheme per antaret e forumit!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Tue Jun 03, 2008 1:35 am

Laughing Laughing ajde te bojna pak shaka ama mos ta teprojme se kemi policine ktu te rrept lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Tue Jun 03, 2008 1:36 am

Ja po e filloj une te paren Laughing

Me sa kam degjuar Niko do te fejohet se shpejti me Pamella Andersonin Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Tue Jun 03, 2008 7:55 am

ja ke fut kot plako...une sa fola ne tel edhe me tha me Elza dushkun....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Tue Jun 03, 2008 12:25 pm

éééééééé qerrataj, hallall bravo i qoft , djal i zoti . po mire po ne pse sna ka treguare gje ?Apo do na e beje supriz?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Tue Jun 03, 2008 12:42 pm

NIKO shkruajti:
éééééééé qerrataj, hallall bravo i qoft , djal i zoti . po mire po ne pse sna ka treguare gje ?Apo do na e beje supriz?
o Niko lini filmat po nisi ato llokumet se spo durojm dot me ne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Tue Jun 03, 2008 2:18 pm

dhe mua per Pamelen me thane
kurse Eliza kishte propozuar Bardhin por ky i fundit kishte refuzuar sepse ka ne mendje ti marri Aferditen Shpatit Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Tue Jun 03, 2008 5:45 pm

uaaa po me aferditen sikur me than se eshte lidhur tapa ,biles ne spo leme dyqan pa bredhur ketej per te gjet nanji kostum per pirjen e kafes !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Tue Jun 03, 2008 8:39 pm

bravo tap po ne a do na ftosh ? ja paske mar ttallavas nga duart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Wed Jun 04, 2008 8:17 am

meqe e paska qef tallavasi po e le ta marri... po hap i here syt andej na tefta radi une pra se mduket kishte probleme me franceskin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Wed Jun 04, 2008 3:59 pm

o tapa une do te sugjeroja anita take se ke me sh perspektive. po ti o niko ca paske qene si i nderroke si mreti grate. hajt tashi rri te pakten dy jave me njeren se un e kam dite qe ke qene me myfarete lazen ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Wed Jun 04, 2008 4:31 pm

Hmm kam degjuar se faviola kishte dal sot per kafe dhe kishte veshur nje fund te shkurte dhe kishte frym te madhe dhe fundi fap te lart lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Wed Jun 04, 2008 4:33 pm

hahahaah lol ne fakt s'kemi faj vape e madhe jashte Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Wed Jun 04, 2008 7:30 pm

dhe si ishte vap dhe me nje ere te madhe fap filloi shiu qe qe mos pyet fare se qa i beri te mjeres lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Wed Jun 04, 2008 7:59 pm

beri qe ajo u ftoh ,dhe te nesmen doli me nje pallto te madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Sat Aug 30, 2008 6:38 pm

edhe une kam marr vesh dicka per dike, por nuk ja u them po nuk me premtuat qe nuk do ja thoni ndpnje tjetri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   Wed Sep 03, 2008 11:51 am

te premtoj buqe ja nuk ia them njeriu do e di vetem un ..ti ..dhe ZERI i popullit asnje tjeter , po se mos eshte per mua ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thashetheme per antaret e forumit!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thashetheme per antaret e forumit!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Thashetheme-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com