MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shpejtesia e internetit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 12:56 am

Matni shpejtesine e internetit ketu edhe na tregoni rezultatet Laughing

www.speedtest.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:06 am

Ja dhe rezultatet e mia te tanishme bohh qeka lli linja lool


Shpejtesia e internetit 279025783
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:39 pm

Mad Mad Mad Mad

Shpejtesia e internetit 280806223
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 2:09 pm

sa mire e paskit linjen ju lal Smile . une spo e tregoj me mire se eshte e llime fare Laughing sa gjysma jote Bardh Laughing

_________________
Shpejtesia e internetit Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:09 pm

Qfar miri moj x Mad Mad Mad

He mi na trego ktu me foto se sbohet gjo dhe ne se kem aq sa pagujm pranaj po Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:18 pm

Laughing


Shpejtesia e internetit 281090889

_________________
Shpejtesia e internetit Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:27 pm

ecc moj thoshte per gjysem me te lodhur po ti paske nja 10 here ma pak down se une looooooool

o do ma rrisin ne 4 mb down dhe up o i lash lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:33 pm

shume e dobet linja, ne fillim ka pas qene e mire por tani nuk e di pse Sad do jene shtuar klientet ndoshta Laughing

_________________
Shpejtesia e internetit Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 4:15 am

Gjithsesi ajo ka ndikuar dmth shtimi i klientave dhe mos rritja e transferit prandaj kjo shkon kshtu nese nuk e din ti e dashura goce Razz

psh ajo kompani ka blere nga nji kompanu tjeter nje transfere prej 9 down dhe 3 up

pastaj po e zeme se ka pas ne fillim 10 klienta dhe ata kan pas nji shpejtesi prej 900Kbs down edhe300 kbs up

kurse tani psh ka 20 klienta dhe shpejtesia secilit do ti pergjysmohet dmth 450 down per 1 klient dhe 150 up

por si ne kosove dhe si ne shqiperi transferet nuk jan te dedikuara por jan shared prandaj asnjihere nuk ke linje te sakt dmth gjitha linjat jan Up To 512 kbs psh e deri ne 8 mbs qe e kam pas para ca muajve por qe e hoqa se sja vlente te paguje aq sepse ne shum raste deri ne 3 mb mberrinte e jo me shum

kshu qe ishalla po hyn dhe tek ne Fiber Optik Network eshte lidhje nepermjet telave te drites qe shpejtesia e down dhe up jan 50 mbs Laughing dmth jan Gb Network qe koheve te fundit jan me qmime shume me te lira sepse para pak kohesh kan pas cmime teeepeeer te larta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 11:18 pm

shiko sa keq e kam linjen :S

Shpejtesia e internetit 282829923

_________________
Shpejtesia e internetit Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 11:34 pm

mos u qaj se mire qenka po he
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 9:16 pm

Ja sa mire po me permiresohet linja
ehhh.. cben konkurenca Laughing


Shpejtesia e internetit 410496901

_________________
Shpejtesia e internetit Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
bernard
Antar i ri
Antar i ri
bernard

Numri i postimeve : 4
Join date : 19/04/2009
Age : 42
Location : www.kemishtaj.com

Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 2:14 am

mjafton sa per te qene afer lushnjes apo jo !? Shpejtesia e internetit 455280603


Edituar pėr herė tė fundit nga bernard nė Sun Apr 19, 2009 2:17 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.discoatlantis.co.nr
Sponsored content
Shpejtesia e internetit Empty
MesazhTitulli: Re: Shpejtesia e internetit   Shpejtesia e internetit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shpejtesia e internetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Informatikė dhe Internet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions