MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ēiljeta flet pėr homoseksualitetin e Shpatit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Ēiljeta flet pėr homoseksualitetin e Shpatit Empty
MesazhTitulli: Ēiljeta flet pėr homoseksualitetin e Shpatit   Ēiljeta flet pėr homoseksualitetin e Shpatit Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 9:14 pm

Ēiljeta flet pėr homoseksualitetin e Shpatit Ciljet10Nata gala tek “Netėt e klipit” u kthye ne nje feste te vertete kur te gjithe artistet mbas spektaklit u mblodhen nė darkė duke kėrcyer dhe kėnduar. Dhe padyshim edhe kėtu Ēiljeta do tė tėrhiqte vėmendjen e paparacit tonė. Ajo ėshtė fotografuar duke kėrcyer me Shpatin, me tė cilin siē e shikoni edhe vetė nga fotot duket se ka marrėdhėnie tė mira madje edhe konfidencila. E pyetur pėr kolegun e saj maqedonas, Ēiljeta tregon se me Shpatin njihet prej kohėsh dhe e ka mjaft mik. Madje shpesh ata tė dy kanė bėrė plane pėr tė bėrė njė duet sė bashku por deri tani nuk kanė konkluduar diēka konkrete. Mbase edhe pėr faktin se njėri banon nė Shqipėri dhe tjetri nė Maqedoni. Ēiljeta tregon se me tė gjithė kolegėt e saj kėngėtarė ka marrėdhėnie shumė tė mira duke lėnė mėnjanė idenė se ata janė konkurrentė nė treg dhe mund t’i marrin suksesin njėri-tjetrit. Njė tjetėr kuriozitet donim tė shuanim nėpėrmjet prononcimit tė Ēiljetės e cila shkon kaq mirė dhe i njeh kolegėt e saj. Duke u kthyer tek Shpati pėr tė cilin kohėt e fundit ėshtė thėnė sikur ai ka preferenca homoseksuale, ishim kuriozė tė dinim se ēfarė mendon Ēiljeta. “Nuk mund ta besoj asnjėherė se Shpati ėshtė homoseksual. Nuk kam parė asnjė shenjė tė tillė dhe mbi tė gjitha ai ka njė tė dashur shumė tė bukur, fakt qė i shuan tė gjitha kėto dyshime. Por ju e dini se nė botėn e artit ka edhe shumė thashetheme. Unė personalisht nuk e besoj.”, pėrfundon ajo. (PANORAMA PLUS)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Ēiljeta flet pėr homoseksualitetin e Shpatit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions