MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 cfare do ti ndalonit te dashurit/es?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: cfare do ti ndalonit te dashurit/es?   Fri May 09, 2008 2:40 am

psh nese vertet mendon te zgjedhes nje person pergjithmon per jeten tende ,cfare do ti ndalonit ..psh mos bej ate mos bej kete? sdua te vishesh keshtu....

diskutime te kendshme Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: cfare do ti ndalonit te dashurit/es?   Sat May 17, 2008 9:35 am

Ahhhh Polska duhet me shkrujt nji liber te modh se ca do i ndaloja une te dashures...megjithate me qen i sinqert i kam ndalu shum gjojna dhe jemi cool me kte me kupton......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do ti ndalonit te dashurit/es?   Sun May 18, 2008 8:32 pm

do ti ndaloja :te me ndalonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do ti ndalonit te dashurit/es?   Sun May 18, 2008 10:56 pm

sma ha menja qe kam me i ndalu noi gjo se kam me e gjet ashtu si me pershtatet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: cfare do ti ndalonit te dashurit/es?   Sun May 18, 2008 11:07 pm

persa i perket kesaj pyetje une jam pak tolerant dhe nuk mendoj se do i ndaloja shume gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: cfare do ti ndalonit te dashurit/es?   Mon May 19, 2008 12:14 pm

me qen realist disa gjera ndalohen nga te dy partneret..por besoj qe ket gjera jan thjesh te vogla ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do ti ndalonit te dashurit/es?   Fri Aug 29, 2008 6:49 pm

do t'i ndaloja qe te pinte duhan!!! eshte verte nje gje e shemtuar!!!

prish dhembet, floket, lekuren, mushkrite... dmth cdo gje.

Kete gje, po te kisha force, do t'jua ndaloja te gjitheve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cfare do ti ndalonit te dashurit/es?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do ti ndalonit te dashurit/es?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs