MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Trafikantet plagosin emigrantin shqiptar ne Greqi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Trafikantet plagosin emigrantin shqiptar ne Greqi   Mon Jun 02, 2008 8:18 pm

Trafikantet plagosin emigrantin shqiptar ne Greqi
Nje emigrant shqiptar qe po tentonte te kalonte paligjerisht kufirin per te hyre ne token greke ka mbetur i palgosur si pasoje e te shtenave me arme nga nje grup trafikantesh droge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Trafikantet plagosin emigrantin shqiptar ne Greqi   Mon Jun 02, 2008 11:24 pm

sa keq me vjen per kta lloj emigrantesh o zot
sa me rrezik qe eshte te ikesh nga mali
dhe nje shoku im per fije ka shpetuar kur eshte nis per Greqi nga mali
Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Trafikantet plagosin emigrantin shqiptar ne Greqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» Greqi, pėrleshje mes shqiptarėve dhe pakistanezėve nė burgun e Koridhalosė, dy tė vdekur dhe 21 tė plagosur
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog