MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 paciiiiiiiiiim !!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:57 pm

perpara se te ikim duhet bere nje pershendetje apo jo???

ne fakt une po cohem njehere se sapo me erdhi mami nga puna ti bej dreken ti fus dhe nje dore muhabet

nqs nuk dal mbasdite ktu do jem prap po he Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:10 pm

pacim e kalofshit bukur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:18 pm

pacim tapa dhe kalofsh mire dhe ti !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:06 pm

pacim nga mua njehere se po cohem te haj pak

ishalla ju gjej ketu pastaj kur te kthehem Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:09 pm

te befte mire( ca ke bere per dreke?) ma kthe pastaj pergjigjen ,ha njehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 2:38 am

PACIM FAVI , DEGJOHEMI NESER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 2:44 am

pacim niko se une do rri dhe ca se skam gjume as sonte !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 9:10 am

Paciiim po behem gati te nisem per provim affraid affraid affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 1:47 pm

un kaq e pata per sot... ju pershendes te gjithe qe do jeni ne forum..kalofshi mire.PACIM!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:31 pm

Era pacim njehere lal se une po cohem te ha mengjesin Laughing

_________________
paciiiiiiiiiim !!!! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:35 pm

te befte mire..po nje cik si mbrapsht nuk i ke vaktet ti se un pas pak do ha dreken? nejse pacim dhe nga ana ime se me duhet te iki dhe un...te uroj dite te kendshme sot..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 2:47 pm

Pacim njehere nga mua se me vajti ora per pune Sad

Vazhdim te kendshem juve te tjereve dhe shifna me kismet nga darka

bye bye !!!
eeeee

_________________
paciiiiiiiiiim !!!! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
No_caller_ID
Antar i ri
Antar i ri
No_caller_ID

Numri i postimeve : 4
Join date : 21/08/2008
Age : 106
Location : Hene

paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 11:08 pm

naten dhe nga una!

kthehem mas 999 vjetesh hahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.Com
Sponsored content
paciiiiiiiiiim !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: paciiiiiiiiiim !!!!   paciiiiiiiiiim !!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
paciiiiiiiiiim !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions