MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje nga une ultimo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ULTIMO
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 1
Join date : 23/05/2008

Pershendetje nga une ultimo Empty
MesazhTitulli: Pershendetje nga une ultimo   Pershendetje nga une ultimo Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:40 pm

PERSHENDETJE TE GJITHEVE ,UN JAM ULTIMO JAM 22 VJEC JAM NGA LU STUDIOJ PER INFERMIERI,KAM ENAQESIN TE JEM ANTARE NE WEBIN E MIKUT TIM NIKO,GJITHASHTU GJEJ RASTIN TE FALENDEROI TE GJITH PJESMARRESIT NE KET WEB,NE RASTESE NDONJERI DESHIRON TE ME SHKRUAH AD IME ESHTE ultimoALB@yahoo.it ju mirpres ultimo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendetje nga une ultimo Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une ultimo   Pershendetje nga une ultimo Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:42 pm

pershendetje ultimo mirseerdhe nje here .
Po mire mor djal ēhyn korrupsioni me prezantimin tend ketu ::hhhhhhhhaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaa
shaka eeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendetje nga une ultimo Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une ultimo   Pershendetje nga une ultimo Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:42 pm

mire se erdhe ultimo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga une ultimo Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une ultimo   Pershendetje nga une ultimo Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:44 pm

ultimo ti mirese vjen lal po do te lutesha tja ndryshoje titullin prezantimit tend
dhe me pas po te duash hap nje teme me vete ku ne ti pergjigjemi temes tende

kalofsh mire midis nesh Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendetje nga une ultimo Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une ultimo   Pershendetje nga une ultimo Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:24 pm

Pershendetje dhe per ty ultimo dhe mire se paske ardhur!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendetje nga une ultimo Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une ultimo   Pershendetje nga une ultimo Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:24 pm

pershendetje dhe mire se na ke ardhur ultimo(ka lidhje me l"ultimo?) kalofsh mire ne forum ose me mire ne shtepine tende lushnjare- kjo vlen per te gjithe lushnjaret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pershendetje nga une ultimo Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une ultimo   Pershendetje nga une ultimo Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga une ultimo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions