MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I trembeni marteses??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: I trembeni marteses??   Mon Jun 02, 2008 3:06 pm

Shume njerez te deshperuar qahen nga martesa... po ju i trembeni marteses?? Pse??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: I trembeni marteses??   Mon Jun 02, 2008 3:26 pm

nqs je gati psikologjikisht per tu martuar athere s'ka pse te ekzistoj ndonji frike. rendesi ka qe te kesh gjetur partnerin/ren qe te pershtatet me shume ty dhe qe te dy te jeni te dashuruar me njeri tjetrin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: I trembeni marteses??   Mon Jun 02, 2008 4:02 pm

JO as pak madje e kam me qef... edhe pse jam martu ja 2 here dhe jam ndare se sna shkoshin mire gjyshrit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: I trembeni marteses??   Mon Jun 02, 2008 4:09 pm

hahahha lol
as mua sme trembet syri hic
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: I trembeni marteses??   Wed Jun 04, 2008 9:45 pm

fare sepse jam ne gjendje te vlersoj cfare eshte me e mire per mua dhe cfare jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erjola
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 30
Join date : 04/05/2009

MesazhTitulli: I TREMBENI MARTESES   Wed Jun 10, 2009 12:01 pm

ASPAK PSE VETEM UN DO MARTOEM PASTAJ QE TE ARRI NJE NJERI TE MARTOHET DO TE THOT SE ESHT GATI SE KA GJETUR NJERIUN E DUHUR QE TE KALOJ JETEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erjola
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 30
Join date : 04/05/2009

MesazhTitulli: I TREMBENI MARTESES   Wed Jun 10, 2009 12:02 pm

PASTAJ NEPERMJET MARTESESH KRIJOHET NJE FAMILJE QE ESHT NJE GJE SHUM E VECANT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: I trembeni marteses??   Wed Jun 10, 2009 6:29 pm

sipas mendimit tim eshte me mire te pyesim pleqte tane pse Question Question Question Question Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: I trembeni marteses??   Thu Jun 11, 2009 12:13 pm

jo aspak esht gjeja qe gjdo njeri deshiron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: I trembeni marteses??   Fri Jun 12, 2009 2:55 pm

Jo aspak.....
Perkundrazi, mendoje se martesa eshte shkalla me e larte e pjekuris njerezore dhe firma e egzistences-vazhdimit te qenies njerzore, pra raporti mashkull-femer.....
eeeee uau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: I trembeni marteses??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
I trembeni marteses??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog