MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 I uroj fat....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:19 pm

Tek kjo tema mund ti uroni fat kujt personi te deshironi ju !

Une i uroj fat Nikos per provimin qe ka neser!!
gjithashtu te gjithe studentave shqipetar te cilet japin provim neser!!

Pacit sa me shume fat !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:35 pm

Une i uroj fat vetes time te shtunen qe kam provimin affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:43 pm

dhe ti si xaxa i beke provimet te shtunave Laughing

shuuuuuuuuuume fat per tallavin !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:38 pm

lol! lol! lol! jo mo jo e kam ne oren 10 biles do kem kohe 3 ore per 100 pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:40 pm

vetem amanet trute mi mbaj ne vend a te keqen se mos te iken kosherja nga vendi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:45 pm

i uroj fate lumturi dhe dashuri te gjith antarve té www.lushnjaonline.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:55 pm

Faviola shkruajti:
vetem amanet trute mi mbaj ne vend a te keqen se mos te iken kosherja nga vendi Laughing

jo moj jo jam i zgjut une pastaj i kam trute te kapur mire per koke e koken per qafe e qafen per shpine e kshtu me radhe lol lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:31 pm

uroj fat te gjithe neve dhe familjeve tona!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 9:54 pm

ne rradh te par i here i uroj fat vetes time Laughing Laughing Laughing Laughing e pastaj te tjerve me rradh, zoti qente me ju gjithmon....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 10:52 pm

P.I.FIN shkruajti:
ne rradh te par i here i uroj fat vetes time Laughing Laughing Laughing Laughing e pastaj te tjerve me rradh, zoti qente me ju gjithmon....


Amin! sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 7:41 am

P.I.FIN shkruajti:
ne rradh te par i here i uroj fat vetes time Laughing Laughing Laughing Laughing e pastaj te tjerve me rradh, zoti qente me ju gjithmon....
sa selfish qe je re dreq vetem per veten mendon ... nejse mendojm ne per ju....te urojm shum shum fat e marsh nji nuse te mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:22 pm

i uroj vetes time sa me shum fat per testin qe kam bo sot ishalla po marr rezultate te mira javen e ardhshme study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
I uroj fat.... Empty
MesazhTitulli: Re: I uroj fat....   I uroj fat.... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
I uroj fat....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi