MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 aLb-ReLaX..........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aLbio1
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 02/06/2008

aLb-ReLaX.......... Empty
MesazhTitulli: aLb-ReLaX..........   aLb-ReLaX.......... Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 1:43 am

Jam Albioni nga Prishtina! ..................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.relax-ks.co.nr
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

aLb-ReLaX.......... Empty
MesazhTitulli: Re: aLb-ReLaX..........   aLb-ReLaX.......... Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 1:57 am

miresevjen Albiono Smile

ja kosovari nr 2
paska terheq kemben zvarre djbardhi Laughing

albiono po sna fole pak me teper per veten lal

psh sa vjec je
dhe me se merresh ne jeten e perditshme??

shpresoj te kenaqesh sado pak ne shoqerine tone Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

aLb-ReLaX.......... Empty
MesazhTitulli: Re: aLb-ReLaX..........   aLb-ReLaX.......... Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 3:40 am

Te deshiroj te kalosh caste sa me te bukura ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

aLb-ReLaX.......... Empty
MesazhTitulli: Re: aLb-ReLaX..........   aLb-ReLaX.......... Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 3:32 pm

te urujme mirseardhjen alb relax , shpresojm te gjendesh sa me mir mes nesh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

aLb-ReLaX.......... Empty
MesazhTitulli: Re: aLb-ReLaX..........   aLb-ReLaX.......... Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 3:52 pm

mireseerdhe alb relax
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

aLb-ReLaX.......... Empty
MesazhTitulli: Re: aLb-ReLaX..........   aLb-ReLaX.......... Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:27 pm

pershendetje alb relax
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aLbio1
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 02/06/2008

aLb-ReLaX.......... Empty
MesazhTitulli: Re: aLb-ReLaX..........   aLb-ReLaX.......... Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:43 am

goca_babit shkruajti:
miresevjen Albiono Smile

ja kosovari nr 2
paska terheq kemben zvarre djbardhi Laughing

albiono po sna fole pak me teper per veten lal

psh sa vjec je
dhe me se merresh ne jeten e perditshme??

shpresoj te kenaqesh sado pak ne shoqerine tone Wink

Ju pėrshėndes tė gjithve dhe ju falendėroj pėr mikpritjen kaq tė ngrohtė ....
Kam harruar kur jam antarsuar nė Lushnja.com .... tash nga njė "newsletter" u njoftova dhe u riktheve ........

"goca_babit" - hmmm!!! - ēfar tė them mė tepėr pėr vete?!! - Jam 20 vjeē, jam nė vitin e tretė tė studimeve ......... nuk merrem me asgjė tjetėr pėrveē studimeve (nga fusha profesionale), ndėrsa kohėn e lirė e kaloj me aktivitete sportive dhe nė internet ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.relax-ks.co.nr
Sponsored content
aLb-ReLaX.......... Empty
MesazhTitulli: Re: aLb-ReLaX..........   aLb-ReLaX.......... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
aLb-ReLaX..........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions