MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Video mbi emigrimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Video mbi emigrimin   Sun Jun 01, 2008 7:23 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Jonida1981
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 16/06/2008

MesazhTitulli: Re: Video mbi emigrimin   Tue Jul 01, 2008 5:03 pm

Emigrimi eshte nje fenomen shume i veshtire per t;u pertypur nga te gjthe ne, por fatmiresisht ne Shqiptaret sikur u mesuam me te, edhe pa emgrimin s'bejme dot.. eshte bere pjese normale e shoqerise tone, edhe pse ky koncept, ka ardhur koha te ndryshohet tashme e te gjithe shqiptaret larg, te kthehen ne shtepite e tyre. Uroj te ndodhe ndonje dite, ne te ardhmen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Video mbi emigrimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Gjendje lufte nė Kumanovė, 9 policė tė plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: ē'eshtja kombetare :: Emigrimi-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog