MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: ~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??   Sun Jun 01, 2008 6:14 pm

Ajde na thoni cfare planesh keni per kete vere Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: ~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??   Sun Jun 01, 2008 6:17 pm

ndermend kisha te shkoja me disa shok ne gjermani , por problemi eshte se kam shume provime , disa ne shtator , dhe nuk e di nese do me lejoj koha , por me duket se edhe per ne shqiperi do jete e veshtir.

po ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??   Sun Jun 01, 2008 6:20 pm

ah kjo vera

se di VALLAI skam bere plane fare
ndonje dite po ma shkrepi dhe po qe se nuk jam ne pune kuptohet Laughing do ja fus andej nga Divjaka se me ka marre malli per plazhin e Divjakes Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: ~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??   Sun Jun 01, 2008 6:27 pm

lere thuaj kur luanim me top siper reres , qe ta pervelonte kembet nga nxehtesija, pastaj nje xhiro nga pylli , ku pinim uje ne ate ēezmen manuale!

keto deti shkembinje ka , ku gjendet rera e divjakes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??   Sun Jun 01, 2008 6:58 pm

une per vete me kismet dhe nja 3 jav do iki per shqiperi Very Happy
dhe pjesen tjeter te veres do mduhet te punoj dhe te regjistrohem ne shkolle Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: ~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??   Mon Jun 02, 2008 12:49 pm

Ahhh ktu ke une vere eshte 12 muje por me kismet na data nji korrik kam me ik ne tajland....per plazhin shqiptar me ka marr malli jasht mase por dhe kete vit smundem ta shijoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??   Wed Jun 04, 2008 6:02 pm

Po mendohem te rri dhe nja dy tre dite ne struge (maqedoni) Rolling Eyes ne kohen kur do kthehem nga durrsi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~Cfare Planesh Keni Per Kete Vere ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» VIKTORIA XHAKO:PO TA POSTOJ KETE LETER
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog