MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ~~Kam vene re se...~~

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: ~~Kam vene re se...~~   Sun Jun 01, 2008 6:11 pm

Kam vene re se favi qeka bo moderatore Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Kam vene re se...~~   Sun Jun 01, 2008 6:17 pm

une per momentin asgje skam vene re Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Kam vene re se...~~   Wed Jun 04, 2008 6:04 pm

Kam vene re se po shtohen antaret dita dites Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Kam vene re se...~~   Sat Jun 07, 2008 11:55 pm

kam vene re se Niko nuk na ka vizituar fare sot!!

thua nga ajo qe eshte e shtune dhe ka shku ne na nji diskoteke Rolling Eyes

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Kam vene re se...~~   Sat Jun 07, 2008 11:57 pm

kam vene re se sot dite e shtune dhe jan te mbyllura qendraat e internetit dhe niko nuk e di nese ka linj ne shpi si ke ti Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Kam vene re se...~~   Sun Jun 08, 2008 12:03 am

kam vene re se tallavai e ka vene re mire > Jane te mbyllura bibliotekat edhe prandaj nuk jane fut.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Kam vene re se...~~   Sun Jun 08, 2008 12:05 am

Kam vene re se kjo melaqja e Goces tmamit spo ndalka kurr Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Kam vene re se...~~   Sun Jun 08, 2008 12:09 am

kam vene re se msova nji llaf te ri Laughing melaqja lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ~~Kam vene re se...~~   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~Kam vene re se...~~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sandzak - kroz vene nam tece albanski krv: Elfeta Veseli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog