MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndryshimi mes moshave 8, 18, 28, 38 dhe 48

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Ndryshimi mes moshave 8, 18, 28, 38 dhe 48   Sun Jun 01, 2008 5:49 pm

Ku ėshtė diferenca e grave prej 8, 18, 28, 38 dhe 48 vjec?
8 - E vėnė krevat dhe i tregon njė histori.
18 - I tregon njė histori dhe pastaj e con ne krevat.
28 - Nuk ka nevoje pėr asnjė histori pėr ta cuar ne krevat.
38 - Te tregon njė histori dhe te con ne krevat.
48 - I tregon njė histori pėr te evituar qė ta cosh ne krevat.


Ku ėshtė diferenca e burrave prej 8, 18, 28, 38 dhe 48 vjec?

8 - E vėnė krevat dhe i tregon njė histori.
18 - I tregon njė histori pėr te mos shkuar ne krevat.
28 - E ben te besoj qė ai duhet te tregoj njė hisotri pėr te te cuar ne krevat.
38 - I tregon njė histori dhe shkon ne krevat me njė tjeter.
48 - Nuk ke nevoje ti tregosh asgje sepse tashme, ate e ka zene gjumi ne divan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Ndryshimi mes moshave 8, 18, 28, 38 dhe 48   Wed Jun 04, 2008 5:46 pm

loooooooool

ty dashka met tregu nji histori une hahahaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Ndryshimi mes moshave 8, 18, 28, 38 dhe 48   Wed Jun 04, 2008 6:06 pm

hahaaa tallavacke mosha ime nuk eshte aty Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Ndryshimi mes moshave 8, 18, 28, 38 dhe 48   Wed Jun 04, 2008 7:28 pm

Me shume shko ka 18 se ka 28 qe dmth lol!

po po sdeshe histori dhe me lehte per mua lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ndryshimi mes moshave 8, 18, 28, 38 dhe 48   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndryshimi mes moshave 8, 18, 28, 38 dhe 48
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com