MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendesni njeri-tjetrin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 5:47 pm

Nje pershendetje per moderatoren tone ( gocen e babit ) .E cila i kishte munguar shume forumit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 12:49 am

Pershendeje per te gjithe Smile
Niko sorry per mungesat e teperta lal po ndryshimet e papritura qe na ndodhen ne jete me detyruan te largohem paksa nga interneti
gjithsesi une prap ketu do jem vecse jo me aq vale te gjata si dikur Sad(

ju pershendes dhe ju ftoj te gjitheve te jepni kontributin tuaj per faqen e qytetit tone Smile))

_________________
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 8:21 am

Persh te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 5:53 pm

Ju pershendes te gjitheve , dhe ju falenderoj per pjesmarrjen tuaj ne kete forum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 1:11 pm

Pershendes Burbuqen per nxitjen qe me dha duke me thene.po na shkruaj ndonje proze se poezite jane shume te shkurtera per t'i lexuar shume shpejt.E pershendes dhe e falenderoj edhe pse shoh qe nuk i ka lexuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SEGENITO
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 1
Join date : 12/01/2009

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 2:40 pm

UN jam i ri dhe nuk njoh asnje prandaj po ju persh te gjitheve,klm dhe respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 1:24 pm

Pershendetje dhe mire se vjen Sergio!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 1:11 am

eeeee eeeee


aaaa


bam prezantim i bukur eeeeeeee? si mendoni hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 3:54 pm

haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

shum i bukur , mirserdhe sara.rs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 6:44 pm

tymose njeher Ju uroj te gjithve gjnedj ekstaze po pa i ber dem vetes eeeeeeeeeeeeeeeeeeej

droga vret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 1:41 am

pershendes gjithe lushnjaret Embarassededhe pse vete nuk jam prej andej

JU PUTH Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 1:43 am

NE VECANTI PERSHENDES TI NIKO

JE NJESH 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 11:36 am

Shume shume faleminderit Sara gjithashtu edhe une te pershendes dhe te uroj qendrim sa me te kendeshem ne kete forum!

nje PRSH gjithasht edhe per gjith antaret edhe vizitoret e www.lushnja.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 3:39 pm

tymose njeher ua ua uaua uauau .SARA NUK QENKA NGA LU

SKA GJE LUSHNJA ESHTE 1 FARE DHE JU QE SJENI NGA LU VINI NE SITET TONA ,

PARA LUSHNJA(JEMI MIKPRITES NE )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: HI.   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 3:42 pm

Very Happy Very Happy Very Happy
Edhe une te pershendes Sara.sr MIRESEVJEN: Nuk ka rendesi se nga je shqiptare je. Shpresoj qe tia kalosh mire me ne Wink Wink Very Happy
Une i pershendes te gjithe anetaret e regjistruar.
PERSHENDETJE.
lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 4:29 pm

njahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh tymose njeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 4:44 pm

Pershendes te gjithe anetaret e rinj, ne vecanti Etmondin, dhe ne pergjithesi te gjithe lushnjaret kudo qe jane.
Mirsevjen Etmond!!! lol! lol! lol! hop hop hop
Pershendetje kushooo!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Ledo me duket se po mrekullira........   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 5:13 pm

Na jep nje dor ndihme dhe ne te tjereve!!!!!!!! bounce
Jam ne fazaen fillestare keshtu qe nuk dop thosha jo ne nje ndihme te mire........... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 8:31 pm

Nqs do te mesosh me shume bej click ketu,
Kurse per HTML shiko ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 10:35 pm

Question Question Question Question Question Edmondi ka kohe ketu, vetem se nuk ka shkruar asgje.
Megjithate se ai duket se eshte i ri edhe une e pershendes
Mire se erdhe prape SHPRESOJ QE TE KENAQESH Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Pershendetje.........   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 3:44 pm

hi....
Thjeshte une nuk kam qen aktiv........
Dikur duke kerkur dicka per vendlinjen time rashe ne kete sait.. Exclamation
Me vone kur Ledi me keshilloje fillova te jape prezencen time dhe une bounce
Nejse me pelqen sic e keni thurur por medoje se ka nevoje per nje rinovim dhe per dicka me te kohes?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Me prane njeri-tjetrit   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 3:47 pm

Ledo e di bobo qe je diku! Ne kompjuter dhe pikerishte ate qe ti ke bere dua dhe une te arrije..... Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 4:51 pm

lol! lol! lol! Epo mireseerdhe pra , kjo do te thote se ti do te besh gara me tjetrin, le te shohim kush do te jete me i shpejti dhe me i zgjuari (mos e merr per ters) ai le te fitoje
Me mire eshte qe ju te dy te jeni te barabarte, dhe te keni mendime te perparuara, ju uroj sukses, mezi presim qe te lexojme komentaret ose temat tuaja mbetuni te gjalle Very Happy .
Pershendetje Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 5:28 pm

Hi... Gloria nuk jame duke bere gara me Ledushin..... hop


Jo vetem me ate por me askend, thjeshte jame pak i (dobet) ne kte teknollogji, pra jame komshi i ri i lagjes se pa fundme te internetit.....
Gjithashtu jame dhe Lushnjare dhe kjo me ben te ndihem krenar per kete keshtu qe nje keshill e mire nga nje me superjor apo superjore se une ne kete fushe do ishte shume e dobishme besoj....... lol!
Duhet te jen ma aktiv te gjithe pjesemarrsit e ketij blogu shte besoj nje gje teper e mire.


Download the Large size

kjo per diten e veres....... Gezuar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
GoldeN
Antar i ri
Antar i ri
GoldeN

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/03/2009
Age : 33

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 1:40 am

pershendetje te gjithve on & of Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 4 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni njeri-tjetrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions