MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendesni njeri-tjetrin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: hi   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 10:03 am

oj goca_babit s'te njoh shum po qenke really inteligjente....te pershendes...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:11 pm

ju pershendes te gjithve dhe kerkoj ndejs qe skam marr pjes ne kete forum 10 ditet e fundit po kam qen me pushime...

Ps: flm goca babit per pershendetjen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 3:11 pm

Keni nji purthundetje nga bregdeti i durrsit dhe me ka lut me ju thon se o ka ju prit Laughing Laughing Laughing

p.s kerkojna falje per mungesat po ishim me pushime e tani do jemi me provime Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:51 pm

gjithashtu pershendetja te kthehet nga bregdeti i genoves dhe ju uron pusime te mbara!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 5:37 pm

Tallava! shkruajti:
Keni nji purthundetje nga bregdeti i durrsit dhe me ka lut me ju thon se o ka ju prit Laughing Laughing Laughing

p.s kerkojna falje per mungesat po ishim me pushime e tani do jemi me provime Mad Mad

Nji purthundetje e keni dhe nga qyteti i Ushnjes sapo u ktheva ii ii

_________________
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 11:17 pm

uauuuuuuuuuuu sa ma bere qejfin o favi , lume ti qe paske qene , ndersa une se kam vendosur akoma nese do shkoj apo jo kete vere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 11:21 pm

une po synoj te shkoj prap dhe ne dt 18 hahaha

kemi gjak te embel ne lushnjaret sna ndahet shpirti nga vendlindja

Pershendetje gjithe lushnjareve
eeeee

_________________
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 1:14 pm

pershendetje te gjithe forumit muaq sa me paska marre malli....


( o favi po ne qe sjemi lushnjare nuk na pershendet ti Sad )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 4:03 pm

Era as qe behet llaf ai muabet po tna falni se nga nxitimi e kam harruar

Atehere pershendetje te gjithe lushnjareve kudo qe jane dhe pershendetje super speciale per te gjithe miqte e Lushnjes Very Happy (ata qe na duan dhe i duam) psh Ereeeen dhe familjen e Eres dhe te gjithe forumistat e dashur si puna Eres ( e bere lemsh thuaj hahaha
haaaahaaahhaa

_________________
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 2:28 pm

pershendetje per t gjith antaret e ktij forumi...Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 10:51 pm

PERSHENDES GJITH FORUMIN...KALOFSHI NATE TE KENDSHME... DEGJOHEMI ME KISMET NESER....PACIM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 11:17 am

Nji pershendetje per cunat e Peqinit...ku jeni mo bisha se keni hup krejt....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 11:11 am

ju pershendes edhe une o peqinsa njesha fare jeni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 4:16 pm

flm per pershendetjen o tape..Smile edhe une te pershendes ty dhe nikon..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 10:25 am

pershendetje per esmeren qe u rikthye...shpresoj te kesh kaluar mire dhe tia kalosh akoma me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 1:27 pm

pershendetje te gjithve kalofshi dite fantastike...plot me ham ham ham Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:13 pm

Meqe te gjithe keni pershendetur dike, edhe une po bej te njejten gje... dmth pershendes veten time!!!

persh. Burbuqe!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:41 am

pershendetje te gjithe myslimanet agjerim te lehte dhe kalofshi mire kete muaj t mrekullueshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:50 am

edhe une gjithashtu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:55 am

pershendes ata qe jan ne linj tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 4:23 pm

une pershendes te gjithe ata qe i kushtojne disa minuta te dites se tyre forumit te Lushnjes...

Hajt pra pershendetje te gjitheve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 5:32 am

Pershendetje te gjithve...dhe Agjerim te mbar atyre qe po agjerojn...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 3:38 pm

Pershendes te gjithe myslimont.Agjerim te mbare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 1:10 pm

pershendes te gjithe forumin se kam sh kohe qe skam qene e pranishme. kalofshi sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 1:49 pm

Gjityhashtu te pershendesim Era dhe mireseerdhe serish mes nesh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 3 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni njeri-tjetrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions