MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendesni njeri-tjetrin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:53 pm

Tallava! shkruajti:
ja pershendetje per eren qe paskam siper Laughing


pershendetje dhe per ty tallava ( paske qene poshte,ste kam pare).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:57 pm

ne fakt jam siper teje tani po zbreze pak posht tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:00 pm

ju pershendes shume Laughing po mos na ngaterroni temat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:01 pm

po te le prap siper tallava. ciao(a bie shi nga ty?)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:02 pm

Pershendetje gjinise se bute te forumit tonguep.s kohe e qet pa shi dhe me ngapak diell nganjhere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:29 pm

nje pershendetje per shqiptaret kudo qe ndodhen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 9:37 pm

pershendetje lushnja........................ cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:28 pm

Pershendes admin e ketij portali e te gjithe antaret e tij Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:30 pm

faleminderit klarko edhe ne te pershendesim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
klarko
Antar i ri
Antar i ri
klarko

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:49 pm

Pershendes Nikon dhe gocen_e_babit tvet qe ndodhen online tani dhe ju them atyre se po i braktis per momentin Wink

KALOFSHI SA ME MIRE Wink

Ciao ualjo ! Very Happy Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:51 pm

flm klarko , je serish i mirpritur ne lushnja forum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:52 pm

respekte dhe paciiiiiim klarko !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:23 pm

pershendetje per ate prosorin qe ka majt rregllin sot lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:51 pm

pershendetje(me aktivet ne forum): FAVI,TALLAVA,NIKO,TAPA,ESMERJA, MIRA,P.I.FIN,SARA...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:59 pm

i bashkohem pershendetjes se Eres duke i shtuar listes dhe Eren gjithashtu Very Happy

_________________
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 7:59 am

Pershendetje per te gjitha cunat e gocat e forumit...dhe nji pershendetje e vecante fare per tifozet e italis......Italia Champion 2008
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 12:27 pm

Pershendetje per te gjithe antaret shpresoj se po ja kaloni mire ne kete fillim vere vetem desha me ju pershendet dhe me ju deshiru nji vere sa me relaksuse e me pushime sa me te gjata e te rehatshme Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 12:34 pm

gjithashtu te pershendesim talllava , dhe te urojme mirseardhjen , se me thane se kishe qene ne udhetim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 1:00 pm

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
Pershendetje per te gjitha cunat e gocat e forumit...dhe nji pershendetje e vecante fare per tifozet e italis......Italia Champion 2008


bashkohem me pershendetjen e tapes:BRAVO ITALIAAAA e pershendetje te gjithe forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 1:02 pm

Tallava! shkruajti:
Pershendetje per te gjithe antaret shpresoj se po ja kaloni mire ne kete fillim vere vetem desha me ju pershendet dhe me ju deshiru nji vere sa me relaksuse e me pushime sa me te gjata e te rehatshme Smile


pash nje person qe kishte humbur... aha qenka tallava . pershendetje e mirsenaerdhe. edhe ti kalofsh nje vere te qete e te bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 7:37 pm

pershendetje te gjthe antareve te forumit ,kalofshi dite te bukura e me plot surpriza te kemdeshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 10:45 pm

Pershendetje te gjitheve dhe tna falni per mungesen e ketyre diteve po e ka fajin ASC qe ska prure akoma teknikun tme lidhi linjen Sad

Shifna me kismet neser se sipas parashikimeve neser do ma lidhin patjeter se do i coj policine bashkiake te zyra hahahaha

_________________
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 11:48 pm

nese , nuk ta siellin favi mund te nderhyjm eedhe ne rruge ligjore haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

JU pershendes|!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: hi   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 5:20 am

nji pershendetje te vecante per goca_babit.......je njishi forumit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 9:21 am

RRofsh lal Smile

te pershendes ty dhe gjithe Peqinin dhe Tapen me ket rast Very Happy

_________________
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni njeri-tjetrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions