MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendesni njeri-tjetrin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 7:02 pm

hop pershendetje edhe mir se ju geta te gjithve shpresoi se do ja kali mire ketu ne mesin tuaj ju flm


klea durrsake hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:54 pm

mireseredhet ne ne kete portal , shpresoj te ndiheni sa me mire mes nesh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
GoldeN
Antar i ri
Antar i ri
GoldeN

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/03/2009
Age : 33

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 7:24 pm

pershendetje all nje jav sa me te bukur lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 11:37 pm

pershendetje mir se ju gjeta po spaska njeri hmmmmmmm Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
GoldeN
Antar i ri
Antar i ri
GoldeN

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/03/2009
Age : 33

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 12:02 am

pershendetje ju qe jeni on Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 12:02 am

pershendetje mir se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 1:53 pm

Pershendetje Klea !!!!!!

Mirserdhe ne Forumin Lushnjar.Shpresoj te kalosh sa me mire midis nesh! Bravo dhe per temat qe ke tonisur sepse jane ne te vertet, shume te rendesishme per te hapur diskutimin midis anetareve ,sepse keto kohet e fundit kane bere shume mungesa! Do te ishte me interesant ky forum jo vetem te shkruajm por edhe te diskutojm mbi ato tema duke shprehur secili mendimin e tij .Edhe nje here dua te falenderoj per pjesmarjen tende ne kte forum, dhe te uroj gjithe te mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 6:29 pm

pershendetje te gjithve edhe pse nuk jeni ju uroi nje dite te kendshme klea eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 9:06 pm

KLEA shkruajti:
pershendetje te gjithve edhe pse nuk jeni ju uroi nje dite te kendshme klea eeeeePershendetje Klea mire se vjen midis nesh. Edhe ty une te them shpresoj qe tķa kalosh mire midis nesh.
Edhe nje gje- Jo te gjithe jene online ne ate moment kur ti je ne linje.
Por mos u trishto, ne do te gjejme kohen tś pergjigjemi edhe pyetjeve te tua.
Miresevjen lol! lol! lol! lol! Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni njeri-tjetrin   Pershendesni njeri-tjetrin - Faqe 5 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni njeri-tjetrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions