MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 -- Humor ne poezi --

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: -- Humor ne poezi --   Sun Jan 31, 2010 7:53 am

Gjithe naten mbreme pa ty kam qene....
Pa ty tere naten e kam patur te ftohte...
Asnjehere me keq s'jam ndjere
Ku mbete mbreme o jorgani im....????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: -- Humor ne poezi --   Sun Jan 31, 2010 7:55 am

Oh more i dashur,
sa me qenke trashur,
kur ishim ne shkoll,
ishe me i holl,
tash qenke trashur shum,
qenke ber more si tollum....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: -- Humor ne poezi --   Sun Jan 31, 2010 7:57 am

erresira
nat....
ti hyre ne dhomen time te erret pa drita
un isha e shtrire dhe e zhveshur..
ti u afrove ngadale dhe fillove te thithesh,,
aty ku te pelqente me shume...

Ah MISKONJE e mallkuar gjdo te punoj po te zura...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: -- Humor ne poezi --   Sun Jan 31, 2010 8:01 am

ate dit kur te pash ne qytet
ngela e hutuar nga gjith ato
kile qe kishe shtuar ishe ber
shum simpatik po pak nevrike
ecje ngadal gjith lezet tamam
sikur bie termet floket e gjata
te kan hije tamam si bisht dhie...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: -- Humor ne poezi --   Sun Jan 31, 2010 8:03 am

Une per ty thaj Detin, ngrij Djellin, permbys Planetin.
Per ty shuaj Driten, vras Henen, shkaterroj Orbiten.
Per ty mallkoj Token, prish Parajsen, permbys Boten.
Per ty behem Djall, vras Njerez, hy ne varr.
Une per ty bej gjithqka, mbi te gjitha bej shaka..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: -- Humor ne poezi --   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
-- Humor ne poezi --
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Poezi dhe parodi humorisrike
» Me rastin e ditlindjes se poetit POEZI NGA IZET ABDYLI
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Poezi nga Tonin NIKOLLI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Poezi dhe sms Humoristike-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog