MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Empty
MesazhTitulli: E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa   E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 5:38 pm


http://zhurnal.mk/data/news/pallatitiraneee.jpg

Tiranė, 26 shtator - E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr dhe hedh jaranin nga dritarja e hyrjes sė pallatit. Kjo ėshtė pak a shumė ajo qė dyshohet prej policisė tė ketė ndodhur mesditėn e djeshme nė njė prej blloqeve tė pallateve tė reja nė rrugėn “Mahmut Allushi”, e cila njihet ndryshe edhe si rruga e Teleferikut nė Tiranė.

Florid V. (21) ėshtė gjetur i rrėzuar dhe “i dėrrmuar” nga rėnia prej lartėsisė, pėr tė cilėn hetuesit nuk kanė pėrcaktuar ende nėse bėhet fjalė pėr katin e tretė apo tė katėrtė tė pallatit. Banorėt kanė deklaruar se nuk e njohin personin e rrėzuar, i cili ėshtė dėrguar nė gjendje tė rėndė nė urgjencėn e Spitalit Ushtarak.

Mjekėt kanė thėnė se Floridi ka plagė tė rėnda traumash dhe pėr policinė ishte e pamundur marrja e njė dėshmie pėr sa ka ndodhur.

Policia ka shoqėruar thuajse tė gjithė personat qė ka gjetur nė katet tre dhe katėr tė pallatit, tė cilėt janė marrė nė pyetje nė cilėsinė e personave qė mund tė kenė dijeni pėr ngjarjen.

Burimet policore kanė thėnė pėr Gazetėn Shqiptare se deri nė orėt e vona tė mbrėmjes sė djeshme, asnjė prej tė shoqėruarve nuk kishte marrė pėrsipėr autorėsinė e ngjarjes dhe asnjė femėr tė ishte sulmuar apo tė kishte dijeni.

Hetuesit nuk kanė pėrjashtuar pistėn e njė tentative vetėvrasjeje, por gjithsesi, sipas tyre, nuk ka asnjė provė qė tė mund ta vėrtetojė. Policia ėshtė nė pritje tė pėrmirėsimit tė gjendjes sė Floridit nė spital, pėr tė marrė njė dėshmi nga ai pėr sa ka ndodhur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Empty
MesazhTitulli: Re: E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa   E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Icon_minitimeMon Sep 27, 2010 7:20 pm

Nuk e kuptova se nga i ke marre supozimet qe ke vendosur ne shkrimin tend,sepse ne sitin e vendosur eshte vetemkjo foto :E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Pallatitiraneee
dhe asnje fjale.
C'lidhje ka ky shkrim me shtypin dhe politiken? E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa 415289
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Princo

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Empty
MesazhTitulli: Re: E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa   E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Icon_minitimeTue Sep 28, 2010 12:28 am

flm per keshillat qenkeni shum i mencur ...edhe njeher flm..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Empty
MesazhTitulli: Re: E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa   E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Icon_minitimeTue Sep 28, 2010 12:03 pm

Faleminderit pranohet ,por pergjigjen s'ma ke kthyer akoma.Kush eshte qellimi juaj ne mesazhin e derguar? Agimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Empty
MesazhTitulli: Re: E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa   E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions