MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje te gjitheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Flavio
Antar i ri
Antar i ri
Flavio

Numri i postimeve : 1
Join date : 04/07/2010
Age : 25
Location : Trento-Itali

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 11:15 am

pershendetje quhem flavio jam 16 vjec dhe banoj ne itali...
Nje pershendetje nga italia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeWed Jul 28, 2010 11:45 am

Pershendetje te gjithe atyre qe jane antare ,por edhe atyre qe vizitojne kete forum.
Atyre ,qe ne fillim duan Lushnjen pastaj Shqiperine;sepse duke qene lushnjare,po nuk deshe Lushnjen s'ke si te duash Shqiperine. Agim Shkodra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje te gjitheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions