MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ē'mendim keni pėr rregjistrimin e popullsis mbi baza fetare dhe tė kombesis?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Ē'mendim keni pėr rregjistrimin e popullsis mbi baza fetare dhe tė kombesis?   Sun Feb 07, 2010 1:55 am

Ju ftojė tė gjithėve tė jepni mendimin tuaj pėr kėtė ēėshtje kaq pikante.
Siē edhe mund tė jeni nė dijeni, kjo mėnyrė rregjistrimi, ashtu siē ėshtė formuar e projektuar, ka ndezur debate tė zėllshme nė gjithė botėn shqiptare.


Njė reagim p.sh, mund ta ndiqni edhe me poshtė nga at-Nikolla Marku.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Ē'mendim keni pėr rregjistrimin e popullsis mbi baza fetare dhe tė kombesis?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Valon Kurtishi: Regjistrim i popullsisė apo manipulim antishqiptar?
» Idriz Zeqiraj: Veprojnė mbi baza kombėtare dhe nė fyrmėn rugoviane

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblog.com