MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gėzuar vitin e ri 2010

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Gėzuar vitin e ri 2010   Sun Jan 03, 2010 7:49 pm

I urojė gjithė Lushnjarve dhe gjithė shqiptarėve kudo qė ndodhen Gėzuar vitin e ri.
Urojė qė ky vit, tė siell fatė dhe lumturi nė shtėpit tuaja, tė siell, gėzim, mirėsi e begati.
Urojė qė ky vit, tė jetė viti i suksesit dhe i plotėsimit tė ėndrrave tuaja...
Urimet mė tė pėrzemėrta nga unė dhe stafi i Lushnja.com
Gėzuar..... Gėzuar..... Gėzuar....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Gėzuar vitin e ri 2010
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» GĖZUAR VLLA DITĖLINDJEN TĖNDE
» Beka: 24 raste tė vetėvrasjeve nė gjashtėmujorin e parė tė vitit 2010
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro
» Gėzuar tė gjithė Besimtarėve Shqiptarė tė Krishter, festen e Pashkėve - Ringjalljen dhe ngritjen e Jezusit ne qiell !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog