MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 URIME FESTAT E FUNDVITIT!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

URIME FESTAT E FUNDVITIT!!! Empty
MesazhTitulli: URIME FESTAT E FUNDVITIT!!!   URIME FESTAT E FUNDVITIT!!! Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 6:27 pm

Ne kete dite te ftohte dimri , uroj te kaloni pushime te kendshme me sa me shume mirkuptim , ngrohtesi , dashuri , sakrifice , shprese.Gjithashtu nje pershendetje nga zemra per te gjithe shqiptaret kodo qe gjenden ju u uroj gezur festat si dhe suksese ne jet.
Shpresoj qe viti 2010 te jet nje vit i sukseshem dhe te na plotsohen deshirat si p.sh deshira per liberalizimin e vizave dhe per vend kandidat per ne BE .
Ju pershendes edhe njeher kalofshit mir URIME URIME URIME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

URIME FESTAT E FUNDVITIT!!! Empty
MesazhTitulli: Re: URIME FESTAT E FUNDVITIT!!!   URIME FESTAT E FUNDVITIT!!! Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 3:42 pm
URIME FESTAT E FUNDVITIT!!! 11


URIME FESTAT E FUNDVITIT!!! 04
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
URIME FESTAT E FUNDVITIT!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions