MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Dy aksidente me tre te plagosur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Dy aksidente me tre te plagosur Empty
MesazhTitulli: Dy aksidente me tre te plagosur   Dy aksidente me tre te plagosur Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 12:31 pm

Dy aksidente me tre persona te plagosur, kane ndodhur brenda dites se djeshme ne Lushnje dhe ne Bilisht. Te lenduarit jane jashte rrezikut per jeten, kurse policia nisi hetimet per drejtuesit e mjeteve. Ngjarja e pare eshte shenuar ne qytetin e Bilishtit, kur Bujar Nikolla 52-vjec, nga Tirana, duke dale nga vendi i parkimit me mjetin tip "Benz", me targe TR 3495 R, eshte perplasur me nje ciklomotor, duke plagosur drejtuesin e ketij mjeti. Policia mori nen hetim ne gjendje te lire drejtuesin per "shkelje te rregullave te qarkullimit rrugor". Aksidenti i dyte ka ndodhur ne afersi te fshatit Kolonje te Lushnjes. Drejtuesi Pellumb Bregu, 51-vjec, banues ne Libofshe te Fierit, ka humbur kontrollin duke dale jashte rruge. Per pasoje jane demtuar rende pasagjeret me inicialet K. Sh., 52 vjec dhe vete shoferi. Te aksidentuarit ndodhen ne spital, nen kujdesin e mjekeve, por gjendja e pasagjerit eshte ne rrezik per jeten. Policia nisi hetimet per "shkelje te rregullave te qarkullimit rrugor" per 51-vjecarin.


Koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Dy aksidente me tre te plagosur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions