MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kine, gruaja i pret organet gjenitale, mjeket ia “ngjisin”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Kine, gruaja i pret organet gjenitale, mjeket ia “ngjisin” Empty
MesazhTitulli: Kine, gruaja i pret organet gjenitale, mjeket ia “ngjisin”   Kine, gruaja i pret organet gjenitale, mjeket ia “ngjisin” Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 4:34 pm

Kine, gruaja i pret organet gjenitale, mjeket ia “ngjisin”
Gruaja ne shtrat eshte njeriu me i sigurt per sigurine e nje mashkulli? E keni gabim sepse e kunderta i ka ndodhur nje kinezi, i cili eshte ngritur ne mengjes pa nje pjese te organeve te tij gjenitale.
Gruaja e 24 vjecarit ne Shangai i ka prere organin gjenital bashkeshortit te saj. Mes ciftit nuk ka pasur asnje konflikt dhe mendohet se shkak per gjestin ekstrem te femres jane bere cregullimet mendore te saj.

Por cudia nuk mbaron ketu sepse motra e gruas e ka cuar ne spital ku mjeket kane nderhyre me shpejtesi duke arritur qe me ane te nje operacioni te veshtire t’ia bashkojne serish organin gjenital te riut. Ka rezultuar me fat 24 vjecari Lu, i cili duhet te heqe dore per ca kohe nga jeta bashkeshortore.


Top channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Kine, gruaja i pret organet gjenitale, mjeket ia “ngjisin”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions