MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nena e zeze, djali i bardhe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Nena e zeze, djali i bardhe   Tue Oct 06, 2009 5:34 pm

Nena e zeze, djali i bardhe
06/10/2009 13:55

Mamaja nga Kenia, me lekure teper te zeze. I vogli i saj, Hosteyn eshte i bardhe si qumesht me floke te verdhe. I ati eshte nje suedez tipik.
Cudia qe ndodh nje here ne nje milion raste, fakton se femija ka marre totalisht ngjyren e lekures te te atit.

Nene e bir ndersa ndodheshin ne Milano te Italise kane shkaktuar kuriozitet mes njerezve, te cilet e kane patur te veshtire ta besojne se keniania kishte sjelle ne jete pikerisht ate femije me lekure aq te bardhe.

Po ne fakt eshte pikerisht keshtu: femija nuk ngjan aspak me te emen dhe mesa duket gjate gjithe jetes do te kete probleme nga konstatimet e te tjereve!


Foto

Top Chanel.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Nena e zeze, djali i bardhe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E Lumja Nena Tereza
» RESHAT BADALLAJ:U VRA USHTARI I UĒK-ĖS DJALI I ZHURIT MEVLAN HOXHAJ
» Evans Drishti: Vdekja e bardhe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblog.com