MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Zhduket vajza e videos sė Pangos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Zhduket vajza e videos sė Pangos Empty
MesazhTitulli: Zhduket vajza e videos sė Pangos   Zhduket vajza e videos sė Pangos Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 12:53 pm

Zhduket vajza e videos sė Pangos Ylli_p10Vajza, e cila disa muaj mė parė u vu nė qendėr tė vėmendjes sė opinionit publik shqiptar pėr videon e fshehtė me ministrin Ylli Pango, nuk gjendet mė nė Tiranė.Ėshtė e pamundur tė gjesh gjurmė tė saj, asnjė nga personat qė e kanė njohur nuk ka mė numėr telefoni apo adresė kontakti.
Nė redaksinė e "Fiks Fare", thonė qė vajza ka qenė bashkėpunėtore e jashtme dhe nuk ka punuar ndonjėherė si staf i brendshėm i emisionit tė njohur.Emisione tė kėtij tipi, nė fakt, e kanė praktikė pune rekrutimin e personave tė pėrkohshėm jo pjesė definitive e stafeve qendrore. Gjithsesi, vajza qė shkaktoi tėrmetin politik "Pango", nuk jeton mė nė Shqipėri.

Persona tė afėrt me tė, thanė qė ėshtė larguar pėr tė jetuar nė Greqi, por askush nuk e vė dorėn nė zjarr pėr adresėn e saktė tė saj. Ndėrkohė, ish-ministri i Kulturės nuk ėshtė renditur mė nė listat e deputetėve tė kėtij viti, megjithėse nė kėto lista ka plot tė tjerė qė akuzohen pėr gjėra ku e ku mė tė rėnda se njė "konkurs pranimi" nė punė nė ministri.


Gazeta Shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Zhduket vajza e videos sė Pangos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions