MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Bie nė kurth sherri i Facebook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Bie nė kurth sherri i Facebook Empty
MesazhTitulli: Bie nė kurth sherri i Facebook   Bie nė kurth sherri i Facebook Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 6:07 pm

Bie nė kurth sherri i Facebook Facebook_security_427552899
Jonathan G. Parker nga Fort Loudoun, PA ėshtė shpallur fajtor pėr vjedhjen e kryer gjatė ditės kur ishte futur me dhunė nė shtėpinė e viktimės. Ai po mbahet nė paraburgim dhe nė rast se shpallet fajtor mund tė pėrballet me burg deri nė 10 vite.

Ky ėshtė vendi ku pėrfundon serioziteti dhe fillon humori.

Kur ai u fut nė shtėpinė e viktimės, ai po kėrkonte pėr stoli tė arit dhe siē duket kishte edhe kohė tė mjaftueshme pėr tu futur nė Facebook. Parker duket se ka pėrdorur kompjuterin e viktimės pėr tu kyēur nė Facebook. Dhe me ‘menēurinė’ e tij, Parker ka harruar tė ē’kyēet nga llogaria e tij para se tė largohet nga vendi i ngjarjes me stoli ari nė vlerė prej 3.500 dollarė.

Pėrfaqėsuesit e stacionit policor i janė pėrgjigjur incidentit kur viktima ka realizuar gabimin e Parker. Ai ėshtė arrestuar pasi departamenti policor kreu disa biseda me miqtė e personit tė pasionuar pas Facebook-ut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bie nė kurth sherri i Facebook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions