MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje mund te me ndimoni????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 35
Location : athens

MesazhTitulli: pershendetje mund te me ndimoni????   Wed Aug 19, 2009 10:42 am

gabimisht fshiva nga kompjutri programin movie maker dhe po mundohem te gjej orgjinalin ta zbres dhe nuk e gjej dot pervec disa programe te ngjashme mundet te me ndimoj njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 36
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: pershendetje mund te me ndimoni????   Thu Aug 20, 2009 11:44 pm

Pershendetje ! Ja provoi njehere keto , po nuk te ben pune me thuaj te shkruaj disa te tjera qe nuk jane movie maker por bejne te njejten pune.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 35
Location : athens

MesazhTitulli: hi   Fri Aug 21, 2009 12:41 pm

faleminderit ledi cdo gje ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 36
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: pershendetje mund te me ndimoni????   Fri Aug 21, 2009 3:33 pm

Me behet qefi qe mbarove pune.
Gjithe te mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje mund te me ndimoni????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje mund te me ndimoni????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com