MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Edia me provokoi, nuk e kam perdhunuar”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: “Edia me provokoi, nuk e kam perdhunuar”   Wed Aug 19, 2009 9:37 am

“Edia me provokoi, nuk e kam perdhunuar”


E Hene, 17 Gusht 2009

Fier- I dyshuari per perdhunimin e te semures mendore, nene e 5 femijeve, pretendon se 39-vjecarja kreu marredhenie seksuale me deshire dhe jo me dhune. Deshmine 23-vjecari Dorian Driza e ka dhene gjate dites se djeshme ne Gjykaten e Fierit ne masen e sigurise, ku binte ne sy prezenca e forcave te shumta te policise. Edie S., kishte denoncuar kater dite me pare dhunen seksuale nga bashkefshatari i saj ne Kallm te Mbrostarit, ne nje are me miser teksa ruante pulat e detit.

Trupi gjykues kryesohej nga Nafije Curri, nderkohe qe prokuror i ceshtjes ka qene Petrit Vukaj. Gjate marrjes ne pyetje mesohet se 23 vjecari Dorian Driza ka pohuar se ka kryer marredhenie seksuale me 39 vjecaren Edie S., por me deshiren e saj. “Kam qene ne nje dasme tek nje i afermi im dhe aty jam njohur me Edien, e cila me provokoi me sjelljen e saj. Ate nate vetem biseduam. Ajo me tha se ishte e martuar dhe kishte pese femije. E lame per t’u takuar nje dite me pas, ne dalje te fshatit Kallm”, ka rrefyer i dyshuari para gjykateses. Dhe diten tjeter gruaja eshte treguar e perpikte, ndersa kane shkuar ne nje are me miser ku kane kryer edhe marredhenie seksuale. “Pasi mbaruam, ajo ka ikur. Jam habitur kur dy dite me pas ka ardhur policia ne shtepine time dhe me ka vene prangat”, ka pohuar 23 vjecari Driza. Sipas burimeve policore, Edie S., kur eshte marre ne pyetje ne prezence edhe te nje psikologeje, ka pohuar se kishte shkuar me deshire, po per muhabet dhe jo per seks. Trupi gjykues ka vendosur “burg me afat 30 dite” per 23-vjecarin, deri ne sigurimin edhe te provave te tjera materiale.

Xhemil Beharaj

Mare nga gazeta Koha Jone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: “Edia me provokoi, nuk e kam perdhunuar”   Wed Aug 19, 2009 10:23 am

Kur marrezia te shqyen dyert e mendies.............
Injoranca bene dasem...........
bam bam bam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
“Edia me provokoi, nuk e kam perdhunuar”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog