MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje nga ...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
stilltoni
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
stilltoni

Numri i postimeve : 21
Join date : 02/05/2008
Location : Italy

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeFri May 02, 2008 10:42 pm

pershendetje te gjithe anetareve nga un stilltoni. i uroj suksese adminit te ketij siti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeFri May 02, 2008 11:30 pm

Te urojme mireseardhjen stillton, ne lushnjaonline , gjithashtu te kujtojme se je i pari forumist.
Shume faleminderit per pjesmarrjen dhe urojm te gjendesh sa me mire mes nesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Zeni
Antar i ri
Antar i ri
Zeni

Numri i postimeve : 15
Join date : 08/05/2008
Age : 32

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeFri May 09, 2008 1:08 am

pershendetje te gjithve
uroj tja kalojm kendshem ne kete forum
suksese te gjithve
nga un ZENI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeFri May 09, 2008 2:18 am

pershendetje nga une polskaALB...uroj tja kaloj sa me mire nen sofren lushnjare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSat May 10, 2008 10:22 am

Pershendetje dhe nga une TAPA-aka-EPPK....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeThu May 15, 2008 11:33 pm

PERSHENDETJE NGA UNE P.I.FINLANDES URIME PER FORUMIN LUSHNJA............. cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeThu May 15, 2008 11:55 pm

te urojme mireseardhjen peqinso dhe te falenderojm per pjesmarrjen tuaj. shpresojme te ngelesh i kenaqur nga ky forum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeFri May 16, 2008 3:09 pm

P.I.FIN shkruajti:
PERSHENDETJE NGA UNE P.I.FINLANDES URIME PER FORUMIN LUSHNJA............. cheers

edhe ktu ti re hahahhaha

te pershendes daku..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeFri May 16, 2008 3:32 pm

prsh P.I.FIN...

ktu do te thresim P.F. Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
maela
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 18/05/2008

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSun May 18, 2008 9:43 pm

pershendetje nga un,maela, pjestarja e re ne forumin e Lushnjes.ju uroj suksese per sitin. flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSun May 18, 2008 11:01 pm

mirseerdhe maela , te falenderojm per pjesmarrjen tuaj , shpresoj te gjendesh mire mes nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
stilltoni
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
stilltoni

Numri i postimeve : 21
Join date : 02/05/2008
Location : Italy

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeFri May 30, 2008 6:48 pm

i uroj mireseardhejen anetareve te rinje. cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSat May 31, 2008 7:33 pm

preshendetje nga une sara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 34

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSat May 31, 2008 10:14 pm

Nje pershendetje per antaret e forumit : niko (administratorin) rezin, tapen,veten time, P.i.fin , polsken, stilltonin, saren , miren dhe reanimatorin . imora sipas renditjes se postimeve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:00 am

pershendetje e vecante per anetarin nr1
gjithashtu dhe per gjithe anetaret e tjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:00 am

Esmerja shkruajti:
Nje pershendetje per antaret e forumit : niko (administratorin) rezin, tapen,veten time, P.i.fin , polsken, stilltonin, saren , miren dhe reanimatorin . imora sipas renditjes se postimeve!

flm lal dhe une ju pershendes ju dhe te gjithe anetaret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 7:09 pm

pershendetje te gjitheve
kisha nji sygjerim : cdo kush anetar qe prezantohet ne fillim te hapi teme me vete prezantimi dhe neve tek tema e tij do ti urojme mirseardhjen

ne menyre qe te evitojme lemshin qe krijohet

faleminderit per mirkuptimin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
sirio
Antar i ri
Antar i ri
sirio

Numri i postimeve : 1
Join date : 03/06/2008

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 7:36 pm

pershendetje gjith forumistave Cool
shpresojm te kalojme momente te kendshme tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 7:41 pm

pershendetje dhe per ty dhe mirese vjen midis nesh Very Happy

hey po cili je ti nga ata te katert mo?
a e hap nji teme prezantimi qe te te njohim me mire?? Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
mira

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 8:32 pm

mirsenaerdhe mo sirio , po na paske siell e grupin , qenkeni bere si derrbradhersgrup
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:02 pm

Ja mire se paskeni ardhur te gjithe, shpresoj te kalojme mire se bashku!


p.s Jam me mendimin e favit qe te gjithe te prezantohemi me nga nji teme personale dmth ketu tek prezantimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
eidifr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 08/08/2008

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 1:32 pm

ho me ca beni ska asnjeri fare ne linje a jeni gjall a jo??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 2:08 pm

eidifr shkruajti:
ho me ca beni ska asnjeri fare ne linje a jeni gjall a jo??


O komshio si hyn ne dere ti kshu pa trokitur?? apo perfiton nga rasti qe ne lushnjaret jemi zemergjera dhe miqte i presim pa trokitur eeee Laughing

Po na u prezanto njehere se une personalisht jam e interesuar te di dicka me teper per ty Laughing


dhe sa per ate "gjallesen" Laughing qe kishe fol ta jap une pergjigjen . Gjalle jane gjalle po jane duke shijuar ne maximum pushimet Very Happy

_________________
Pershendetje nga ... Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 12:51 pm

Mire pra, edhe nga une nje pershendetje te perzemert te gjithe forumisteve pa perjashtim... sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 11:53 pm

rrofsh burbuqe , gjithashtu nje pershendetje per ty edhe nga une, kalofsh sa me mire! gjithashtu nje prsh per gjith antaret dhe vizitoret e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
Pershendetje nga ... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ...   Pershendetje nga ... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions