MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Kush ishte Nėna Zahide Jashari dhe kush "Nėnė" Tereza??


Problematika shqiptare3Princo685Tue Sep 28, 2010 7:34 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Sigurisht se ka vend edhe per mua


Prezantoni veten nė forum5Princo902Tue Sep 28, 2010 6:39 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Intelektualizmi islam


Shkenca dhe jeta1Princo526Tue Sep 28, 2010 2:03 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  KUR DO TĖ NDALET GJAKDERDHJA?


Komuniteti musliman3Princo494Tue Sep 28, 2010 12:40 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Turqi, kėrkohet rishikimi i historisė sė Perandorisė Osmane


Problemet ndėrkombėtare1Princo445Tue Sep 28, 2010 12:14 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  E gjen gruan nė shtrat me njė tjetėr, e hedh nga banesa


Tema e shtypit tė ditės3Princo361Tue Sep 28, 2010 12:03 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  pjesa e gjashte mbi Paganizmin nder popujt e Epirit


Pyetje mbi fete0aleko prifti1279Tue Sep 28, 2010 6:34 am
aleko prifti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  pjesa e peste per Paganizmin nder popujt e Epirit


Pyetje mbi fete0aleko prifti1111Tue Sep 28, 2010 6:32 am
aleko prifti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  pjesa e katert mbi Paganizmin ne popujt e vjeter te Epirit


Pyetje mbi fete0aleko prifti754Tue Sep 28, 2010 6:29 am
aleko prifti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  pjesa e trete Paganizmi nder popujt e vjeter te Epirit


Pyetje mbi fete0aleko prifti2522Tue Sep 28, 2010 6:26 am
aleko prifti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Paganizmi nder iliret, shqiptaret e vjeter


Pyetje mbi fete0aleko prifti844Tue Sep 28, 2010 6:22 am
aleko prifti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Paganizmi nder iliret, shqiptaret e vjeter


Pyetje mbi fete0aleko prifti1308Tue Sep 28, 2010 6:18 am
aleko prifti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  sa fetar ndihemi


Pyetje mbi fete11era751Mon Sep 27, 2010 9:17 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  A e pranuam islamin me dhunė?


Komuniteti musliman0Princo451Mon Sep 27, 2010 9:33 am
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Bota flet me gjuhėn e Islamit


Komuniteti musliman0Princo416Sun Sep 26, 2010 5:33 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  ROLI I ULEMAVE NĖ LIDHJEN E PRIZRENIT (1878-1881)


Komuniteti musliman0Princo735Sun Sep 26, 2010 5:32 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Islami dhe Dialogu...


Komuniteti musliman0Princo469Sun Sep 26, 2010 5:29 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Pershendetje gjithe Myzeqarve kudo ku ndodhen ne rruget e botes


Lushnja dhe lushnjaret0aleko prifti784Sat Sep 25, 2010 2:00 am
aleko prifti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  C'fare mund te bejme ne per vendin tone??


Ēėshtja kombėtare22NIKO1373Sun Aug 29, 2010 8:28 pm
Ledi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  ne kete bot ekziston dashuria?


Ne kerkim te romances11amaraldo817Fri Aug 20, 2010 1:16 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  A do e falnit tradhetine?


Ne kerkim te romances16Esmerja1142Sun Aug 15, 2010 6:11 pm
Leona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Poezi per Nenen


Letersia2etmond3706Fri Aug 13, 2010 8:13 pm
Leona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  *Aforizma,thenie te mencura*


Letersia5Mel C9999Fri Aug 13, 2010 7:52 pm
Leona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Nese jeta juaj do te ishte Liber


Letersia19Tallava!2448Fri Aug 13, 2010 7:38 pm
Leona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  pershendetje per ata qe jane online


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Pėrshėndetje dhe urime62Mel C3041Fri Aug 13, 2010 7:05 pm
Leona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Zanafilla e krenarisė kombėtare


Gjuha shqipe0etmond848Sun Aug 08, 2010 8:28 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  TRE PYETJE PĖR ATEISTĖT (PABESIMTARĖT)


Pyetje mbi fete1polskaALB587Wed Aug 04, 2010 8:28 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  cila eshte feja juaj?


Pyetje mbi fete10Mel C830Wed Aug 04, 2010 8:11 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  C'po ndodh keshtu me ne shqiptaret


Aktualitete shoqėrore2Avram Mitro Xhumara744Wed Jul 28, 2010 12:53 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Kapitullimi i njė shteti


Problematika shqiptare2etmond637Wed Jul 28, 2010 12:41 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Ata qė Allahu nuk i do nė Kuran


Komuniteti musliman2Mel C707Wed Jul 28, 2010 12:17 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Besimi ne Zotin


komuniteti protestant0Agim Shkodra635Wed Jul 28, 2010 11:54 am
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Pershendetje te gjitheve


Prezantoni veten nė forum1Flavio1318Wed Jul 28, 2010 11:45 am
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar


Lajme te portalit0NIKO1051Fri Jul 09, 2010 3:44 am
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Milla Thoma Bala u lind me poezine, jetoj me poezine ishte vet poezia


Letersia0Avram Mitro Xhumara809Wed Jul 07, 2010 6:18 am
Avram Mitro Xhumara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Sulmohen 120 shqiptare ne Athine-Tirane, 3 te plagosur


Lajme te portalit0NIKO940Mon Jul 05, 2010 10:52 pm
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Shah Name, Eposi shqiptar dhe eposi pers, ngjashmėri e paralele


Historia shqiptare0etmond939Sun Jul 04, 2010 10:54 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Ne Karbunare, atje ku nuk ka mbetur me asgje nga kujtimi i bandave famekeqe


Lajme te portalit4NIKO2726Thu Jun 10, 2010 10:45 pm
xhuliano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Historia e emrit te qytetit te Lushnjes


Lushnja dhe lushnjaret2Avram Mitro Xhumara3881Thu Jun 10, 2010 5:36 am
Avram Mitro Xhumara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Karatopraku - Myzeqe e Poshtme


Viset shqipetare0Avram Mitro Xhumara2498Fri Jun 04, 2010 5:53 am
Avram Mitro Xhumara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Historia e emrit te Fierit dhe etimologjia e tij


Viset shqipetare1Avram Mitro Xhumara2571Thu Jun 03, 2010 4:53 am
Avram Mitro Xhumara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Njerez qe nuk duhen harruar


Emigrimi0Avram Mitro Xhumara985Sat May 29, 2010 7:44 am
Avram Mitro Xhumara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Britani, 18 vjeēari shqiptar sfidon “Google”


Shkenca dhe jeta0etmond507Fri May 28, 2010 7:33 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Me ne fund:KE rekomandon heqjen e vizave


Lajme te portalit0etmond1126Fri May 28, 2010 7:18 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Agolli: Bojkoti s'duhet tė zgjasė, qėndrimi i anti-Ramėve, i pamoralshėm


Tema e shtypit tė ditės1etmond583Fri May 28, 2010 1:24 am
Avram Mitro Xhumara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Fuqia e femrės nė shekujt e errėt


Lajme te portalit0etmond2023Sun May 23, 2010 2:18 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Krakulli dhe Orakulli i Lushnjes


Lushnja dhe lushnjaret0Avram Mitro Xhumara1228Fri May 21, 2010 1:34 am
Avram Mitro Xhumara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Krakulli dhe Orakulli i Lushnjes


Lushnja dhe lushnjaret0Avram Mitro Xhumara669Fri May 21, 2010 1:32 am
Avram Mitro Xhumara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Shqiptarja vret veten, nuk donte tė kthehej nė Shqipėri


Lajme te portalit0etmond1038Fri May 14, 2010 11:24 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LUSHNJA PORTAL - Faqe 2 Empty

  Gramatika shqipe e 1710: A ėshtė vėrtet ajo e para?


Gjuha shqipe0etmond796Mon May 03, 2010 9:45 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions